Çfarë duhet të dini për koronavirusin pikërisht sot?

0
40
blank
Gjigandi

Administrata e Ushqimit dhe e Barnave në SHBA dje dha autorizimin eksperimental të ilaçeve për përdorim urgjent për të trajtuar pacientët e shtruar në spital me Covid-19 në gjendje të rëndë. Vendimi vjen vetëm disa ditë pasi……

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu