22.5 C
Tirana
E hënë, 27 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Për

Etiketim: për

KPA kërkon për pasurinë e gjyqtares Rilinda Selimi, kur nuk gjen...

0
Gjyqtarja Rilinda Selimi  u  shkarkua ditën e sotme nga KPA mbi bazën e një supozimi. Sipas organit të drejtësisë  Selimi u largua nga sistemi...

Videoja bëhet virale, si indiania rrezikon jetën e saj për një...

0
Videoja e një gruaje indiane po bën xhiron e rrjetit. Në video shfaqet një grua e cila rrezikon jetën e saj duke u ngjitur...

Rritja e çmimit të naftës, Tabaku: Kriminale! Qeveria po përdor shqiptarët...

0
Deputetja e PD-së Jorida Tabaku ka reaguar në lidhje me rritjen e çmimit të karburanteve në vend. Nëpërmjet një postimi në rrjete sociale, Tabaku shkruan...

Operacioni “Shpirti” SPAK jep pretencën për 8 të pandehurit

0
Prokuroria e Posaçme Anti-Korrupsion (SPAK) ka dhënë pretencën për disa prej të pandehurve të arrestuar në kuadër të operacionit “Shpirti”. Bëhet e ditur se SPAK...

Emri/ Aksidentoi për vdekje një person në afërsi të Kakavijës, arrestohet...

0
Shtetasi Ili Muho, drejtuesi i automjetit është arrestuar këtë të mërkurë pasi u përplas mbrëmjen e kaluar me një zetor, ku për pasojë humbi...

Kriza në Ukrainë, Majko: Perëndimi ende nuk ka një plan, por...

0
Ish-kryeministri i Shqipërisë, Pandeli Majko ka reaguar pas operacionit të ushtrisë rusë në qyteti Mariupol në Ukrainë.Në një njoftim në Twitter, Majko u shpreh...

Meta: Këmbana për antishpifjen të dëgjohet. KED, vonesa për pajustifikuara për...

0
Paketa antishpifje dhe ngritja e Gjykatës Kushtetuese dhe Gjykatës së Lartë ishin në fokus të shqetësimeve të Presidentit Ilir Meta në komunikimin javor me...

Riçelet për herë të dytë hetimi administrativ për gjyqtarin e dosjes...

0
Komisioni i Pavarur i Kualifikimit ka vendosur të riçelë hetimin për Bib Ndreca me detyrë gjyqtar në Gjykatën e Posaçme Kundër Korrupsionit dhe Krimit...

Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama për lobim në Gjermani

0
Ndryshe nga Maqedonia e Veriut, Shqipëria nuk e ka të sigurt, se do të marrë një datë për konferencën e parë ndërqeveritare me BE-në....

Shqipëria ofron zgjidhje për ndarjen e detit Jon me Greqinë

0
Si do të vazhdojnë negociatat për detin? Rama: Ndërmjetësim i një pale të tretë ose Gjykata Ndërkombëtare e Drejtësisë në Hagë. Kryeministri shqiptar Edi Rama ofroi...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS