Çifti i njohur i showbiz-it, për herë të parë shihen bashkë

0
Gjigandi

Megjithëse gjatë qëndrimit në “Big Brother VIP” i ra rrotull lidhjes me të, Bjordi Mezini s’tregoi asnjëherë se kishte nisur një romancë me aktoren Anna Lika. Ai pranoi që e kishte kolege, pasi ajo ishte aktore e që bashkëjetonin.

Së fundmi, çifti kanë ndarë për herë të parë një foto të dy, gjatë xhirimeve të një seriali ku po bashkëpunojnë.

“Punë punë natë e ditë që të shohim pakëz dritë”- shkruan Anna krahas fotos.

Çifti po shijon prej më shumë se një viti romancën dhe duket se shumë shpejt, mund të kemi një unazë në gisht!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu