fbpx
26 C
Tirana
Thursday, June 4, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Njohur

Etiketim: njohur

Francezi i njohur: Klopp do ta bënte Mbappe mbretin e Liverpool

0
“Kylian Mbappe mund të bëhet një mbret me Jurgen Klopp, te Liverpool”. E thotë këtë ish-ndërkombëtari i Francës, Willy Sagnol, që “Reds” i sheh...

Nuk e përballuan karantinën, aktori i njohur ndahet nga e dashura

0
Aktori turk Çaglar Ertugrul është shumë i njohur në vendin tonë falë roleve në serialet “Zonja Fazilet dhe të bijat” apo “A vjen më...

I dashuri 23-vjeçar i nënës së futbollistit të njohur përfundon në...

0
I dashuri i nënës së Neymar, Nadine Goncalves është dërguar në spital pasi pësoi aksident në shtëpi dhe u lëndua. Raportohet se Tiago Ramos u...

Komediani i njohur: Më shumë kam unë ‘like’ në disa video...

0
Miran Ramadani ka ironizuar me zgjedhjen e Avdullah Hotit kryeministër. Në seancën e jashtëzakonshme që u mbajt sot (e mërkure) në Kuvendin e Kosovës, Avdullah...

Aktorja e njohur arrestohet gjatë protestave kundër racizmit

0
Jamie King është arrestuar gjatë protestave paqësore në Los Angeles. Jaime King zbuloi se ajo u arrestua ndërsa protestonte jashtë shtëpisë së kryetarit të Los...

Skuadra e njohur shqiptare komplet në karantinë dyjavor

0
Skuadra e Renovës nga Xhepçishti i Tetovës ka njoftuar se të gjithë anëtarët e stafit teknik, administrata dhe njerëzit tjerë që ishin në kontakt...

“Profesori që u mësoi shqip kinezëve dhe amerikanëve”/ Shuhet në moshën...

0
Ka ndërruar jetë në mënyrë të papritur studiuesi i njohur Agron Fico, një prej dijetarëve që ia kushtoi jetën trashëgimisë folklorike shqiptare. Lajmin e ka...

Konfirmohen 16 raste me coronavirus në këtë klub të njohur

0
Klubi nga Rio de Janiero, Vasco de Gama ka konfirmuar se 16 lojtarë kanë testuar pozitiv për Covid 19. Klubi është duke filluar stërvitjet pas...

Mbulohet moderatorja e njohur shqiptare

0
Dojna Mema ka marrë vëmendje me fotosesionin e fundit. Moderatorja e njohur shqiptare, Dojna Mema është një  ndër  personazhet më të dashura për publikun shqiptar,...

Gazeta e njohur italiane raporton për testimin e gjyqtarëve të Superligës

0
Gjyqtarët e Superligës së Kosovë i janë nënshtruar testit për koronavirus. Kanë qenë gjithsej rreth 46 gjyqtarë të cilët janë nënshtruat këtij testi dhe 14...