Romeo Veshaj vjen me një bashkëpunim me artisten e njohur

0
Gjigandi

Duket se Romeo Veshaj po e konsideron tanimë pjesë të karrierës së tij edhe muzikën. Pas bashkëpunimeve me Ermal Fejzullaun dhe Elgit Dodën, rradhën e ka një tjetër duet.

Moderatori do të vijë në një bashkëpunim me këngëtaren nga Kosova, Diona Fona. Artistët e kanë gati këngën dhe përmes një videoje në Instagram na kanë zbuluar dhe një pjesë të saj. Kënga titullohet “Amante” dhe pritet të publikohet shumë shpejt.

Edhe këtë herë nuk do të mungojnë notat e humorit në vargjet e Romeos.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu