Publikon foton hot, modelja lumturohet për kualifikimin e Kroacisë në Katar 2022

0
Gjigandi

Ivana Knoll është bërë sërish pjesë e showbiz-it, këtë herë për kualifikimin në fazën 1/16 të Kupës së Botës, në Katar.

Nëpërmjet një postimi në rrjetin social, modelja kroate ka publikuar një foto të nxehtë duke shkruar “Forca Kroacia”.
E veshur me një palë streçe të kuqe dhe më një palë reçipeta të kuqe, të ngjashme më fanellën e ekipit, Ivana ka mahnitur tifozët dhe ndjekësit e saj në rrjetin social.Që nga fillimi i Botërorit, super-fansja e Krocaisë ka arritur në 1 milion ndjekës në Instagram.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu