15.5 C
Tirana
E hënë, 5 Dhjetor, 2022
spot_img

LAJME AKTUALITET

SPORT

E quajti rrugaç, babai i Granit Xhakës reagon ashpër ndaj gazetares...

0
Zana Avdiu, aktivistja e njohur nga Kosova, kishte një këndvështrimin ndryshe në lidhje me gjestin e bërë nga Granit Xhaka gjatë ndeshjes kundër Serbisë,...

Adriano u nda nga gruaja e tij vetëm 24 ditë pas...

0
Për Adrianon flitet sërish. Ish-ylli i Interit është ndarë nga gruaja e tij, me të cilën ishte martuar vetëm në nëntor të vitit 2022....

BOTA

LAJME

Romeo Veshaj vjen me një bashkëpunim me artisten e njohur

0
Duket se Romeo Veshaj po e konsideron tanimë pjesë të karrierës së tij edhe muzikën. Pas bashkëpunimeve me Ermal Fejzullaun dhe Elgit Dodën, rradhën...

STAY CONNECTED

116,565FansaPëlqeje
8,895NdjekësitNdjek
234NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu
- Advertisement -
ABC24 ABC24

Me Te Shikuarat

SHENDETESIA

Nëse qëndroni ulur për një kohë të gjatë, rrezikoheni të prekeni...

0
Qëndrimi ulur për një kohë të gjatë është i dëmshëm për shëndetin tuaj. Ju dëmton zemrën Studimet kanë treguar se personat që punojnë ulur kishin rreth...

KOSOVA

Vrau ish-bashkëshorten, çfarë shkroi Sokol Halili pas krimit?

0
Mediat në Kosovë kanë siguruar letrën që Sokol Halili i dorëzoi familjarëve të tij, pasi vrau me armë zjarri ish bashkëshorten shtatzënë Hamide Magashi, në...

Kosovë/ Vrau gruan shtatzënë, autori ende në arrati

0
Të mërkurën rreth orës 18:00 u vra një grua shtatzënë në oborrin e Klinikës Gjinekologjike në Prishtinë, ndërsa edhe pas 40 orëve i dyshuari,...

Vrasja e gruas shtatzënë në maternitet, avokati: Ky do të jetë dënimi i parë...

0
Pas ngjarjes së rëndë që tronditi jo vetëm Kosovën por edhe më gjerë, ku një grua shtatzënë u vra mbrëmjen e djeshme pranë maternitetit...

Vrasja e gruas përpara maternitetit/ Osmani: Sot vajton e gjithë Kosova

0
Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, ka reaguar pas vrasjes së gruas shtatzënë në oborrin e Gjinekologjisë në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës (QKUK). Osmani ka...

E rëndë në Kosovë/ Burri vret gruan shtatzënë

0
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në oborrin e Spitalit të Gjinekologjisë në Qendrën Klinike Universitare në Kosovë. Sipas mediave në Kosovë,...
- Advertisement -
ABC24 ABC24

SOFT

Gjeni para në rrugë dhe i merrni? Mos! Pasi të lexoni...

0
Kur gjeni para ose bizhuteri në rruge nuk duhet t’i merrni pasi mund të sjellin fatkeqësi. Parimet e Feng Shui-t bazohen në energjinë, të...
- Advertisement -
Gjigandi

TEKNOLOGJI

SHOWBIZ

BUSINESS

- Advertisement -
Gjigandi