fbpx
13 C
Tirana
Friday, May 29, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Modelja

Etiketim: Modelja

​Ndryshim drastik: Modelja zbulon zvogëlimin e gjoksit

0
Modelja Chrissy Teigen ka zbuluar se së shpejti ajo do t'i nënshtrohet një operacioni për zvogëlimin e gjirit. Bukuroshja 34-vjeçare në regjistrimin e testit në...

Modelja e njohur publikon video duke bërë testin për COVID-19

0
Chrissy Teigen së fundi ka publikuar një video në Twitter, ku shfaqej duke iu nënshtruar testit për koronavirus. Modelja deklaroi se këtë test e bëri...

Modelja bombastike nuk njeh limite, provokon fansat

0
Modelja bombastike me prejardhje ruse Anastasiya Kvitko, njihet për format e saj trupore me të cilat po i bën një konkurrencë të fortë yllit...

Modelja amerikane pozon nga vaska e mbuluar me shkumë

0
Ana Cheri ka shfrytëzuar mjaft shumë rrjete sociale gjatë qëndrimit në karantinë, ku postimet më të shpeshta ishin ato në të cilat modelja ekspozon...

Në Instagramin e Oriolës bëhet ‘nami’, ja çfarë pa modelja kur...

0
Oriola ka mbetur e habitur. Oriola Marashi është ndër modelet më të komentuara të momentit. Duke qenë kështu ajo sigurisht se ndiqet në rrjete sociale nga...

Pas ndarjes nga miliarderi, Angela Martini planifikon rikthimin në Shqipëri. Ja...

0
Prej kohësh, martesa e ish-modeles Angela Martini dhe miliarderit rumun, Dragos Savulescu, ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave pas thashethemeve se çifti...

Pas ndarjes nga miliarderi, Angela Martini planifikon rikthimin në Shqipëri. Ja...

0
Prej kohësh, martesa e ish-modeles Angela Martini dhe miliarderit rumun, Dragos Savulescu, ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave pas thashethemeve se çifti...

Modelja prish miqësinë e tyre, pas ndarjes nga Maluma hidhet në...

0
Modelja e njohur tani është në lidhje dashurie me Neymarin. Kohët e fundit emri i modeles Natalia Barulich ka qenë shumë i komentuar në media,...

Kjo është modelja pas të cilës…

0
Kjo është modelja seksi pas të cilës është dashuruar ylli i Interit. Sulmuesi i Interit, Alexis Sanchez dhe modelja afrikano-jugore, Anna Modler po kalojnë një...

Kjo është modelja me ngjyrën më të errët të trupit në...

0
Nyakim Gatwech është modele afrikano-amerikane me prejardhje nga Sudani i Jugut. Ajo ka pigmentin e lëkurës shumë të errët, ndërsa u mëson vajzave që të...