Doktori e “lëshon” fare/ Përmbytjen e vitit 2009 e poston si të ndodhur sot

0
Gjigandi

Kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha ka postuar një foto në rrjete sociale ku duket kryeqyteti i ‘pushtuar’ nga uji dhe makinat të mbuluara.

Mirëpo, Berisha nuk i ka bërë mirë llogaritë e kësaj, pasi fotoja e postuar është bërë në vitin 2009, në përmbytjet e ndodhura në atë kohë.

Krahas fotos së postuar, kreu i PD, e ka shoqëruar me mbishkrimin:

“Tirana e përmbytur! Lal Betoni është fshehur”!

Mesa duket, këshilltarët e Berishës kanë dashur të keqinformojnë publikun ose “qytetari digjital e ka gënjyer Doktorin” duke publikuar një foto që është bërë pikërisht në vitin kur ky i fundit ishte kryeministër i Shqipërisë.

Foto e postuar nga Kryetari i PD, Sali Berisha
Foto e postuar nga Kryetari i PD, Sali Berisha
Foto e bërë nga përmbytjet e vitin 2009
Foto e bërë nga përmbytjet e vitin 2009

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu