14.5 C
Tirana
E hënë, 3 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Poston

Etiketim: poston

Sot votohet Presidenti i ri, Meta poston momente nga udhëtimi në...

0
Mirmëngjes nga Stambolli, shkruan presidenti Ilir Meta, në rrjetet sociale, krahas fotos që ka shkrepur sot në Stamboll të Turqisë.I buzëqeshur dhe me qetësinë...

I vodhi medaljen e kampionit Piolit, hajduti e poston në rrjetet...

0
Tashmë është zbuluar medalja e verdhë, ajo e titullit të 19-të të Milanit, që ia vodhën Stefano Piolit gjatë festimeve. Djali përgjegjës për vjedhjen...
Arjola Demiri poston foto përkrah Edi Ramës: Me një artist të përjetshëm

Arjola Demiri poston foto përkrah Edi Ramës: Me një artist të...

0
Aktorja e njohur, Arjola Demiri mbetet një ndër personazhet më të komentuara në mediat rozë.Arjola u përfol edhe për pjesëmarrjen e saj në Big...
Kim Kardashian poston foto tjera ku shihet dorë për dore me Pete Davidson në premierën e “The Kar…

Kim Kardashian poston foto tjera ku shihet dorë për dore me...

0
Kim Kardashian ka vazhduar të sjellë imazhe dhe një vështrim më të afërt të marrëdhënies së saj me të dashurin Pete Davidson edhe përmes...
Vera Ora poston videon ku Beatrix Ramosaj foli hapur për bullizimin që po i bëhet: Kemi tradita t…

Vera Ora poston videon ku Beatrix Ramosaj foli hapur për bullizimin...

0
Këngëtarja shqiptare, Beatrix Ramosaj gjatë ditës së hënë (25 prill) publikoi një video në llogarinë e saj në Instagram dhe TikTok, në të cilën...
Drake poston foto në krahët e Taylor Swift – nxit spekulimet se dyshja po vijnë me një bashkëpunim

Drake poston foto në krahët e Taylor Swift – nxit spekulimet...

0
Drake i befasoi fansat të hënën mbrëma (18 prill) kur postoi një foto të paparë më herët me Taylor Swift.Së bashku me imazhe të...
Beatrix Ramosaj poston imazhe të reja me dukjen “Catwoman” të shkëputura nga klipi “Ma shumë se ti”

Beatrix Ramosaj poston imazhe të reja me dukjen “Catwoman” të shkëputura...

0
Këngëtarja e njohur, Beatrix Ramosaj dje (e martë) ka lansuar projektin më të ri muzikor.Projekti mban titullin "Ma shumë se ti" dhe erdhi në...
Ava Max poston një video të shkurtër të projektit të ri – teksa këndon ‘live’ shoqëruar me piano

Ava Max poston një video të shkurtër të projektit të ri...

0
Artistja shqiptare me famë botërore, Ava Max është drejt finalizimit të një projekti të ri muzikor.Këtë e ka bërë të ditur vet 28-vjeçarja në...

Datëlindja e 50-të bën nostalgjik Erion Braçen, poston foton e vjetër...

0
Deputeti i Partisë Socialiste, Erion Braçe feston sot 50 vjetorin e lindjes.Në këtë ditë, ai ka zgjedhur të ndajë një foto me gjyshen kur...
Maluma arrin në Shqipëri, poston foton e parë nga Tirana

Maluma arrin në Shqipëri, poston foton e parë nga Tirana

0
Sonte (14 mars) një prej yjeve më të njohura të muzikës ndërkombëtare, Maluma do të mbajë koncert në Tiranë.Pak ora para nisjes së koncertit...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS