Elbasan/ Renea “zbarkon” në Tregun Agroushqimor, shoqërohen 4 persona

0
Gjigandi

Forcat Renea kanë “zbarkuar” pasditen e sotme në Elbasan. Mësohet se janë shoqëruar 4 persona te tregu Agroushqimor, operacioni në vijim.

Tregtarët janë shprehur se kontrollet dhe ndërhyrja e policisë është e paligjshme dhe nuk ka një vendim gjykate.

Priten më shumë detaje në vijim.

vijon…

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu