Britani/ Goditet banda e trafikut të kokainës, ‘kokat’ shqiptarë (Emrat)

0
Gjigandi

Anëtarët e një bande të trafikut të lëndëve narkotike, me drejtues shtetas shqiptarë, nddhen aktualisht të arrestuar në Britani.

Grupi drejtohej nga Edmond dhe Eduard Haziri, të cilët kontrollonin në trafikun e kokainës nga Londra në South Derbyshire, North-West Leicestershire dhe East Staffordshire.

Mediat britanike raportojnë se banda numëronte rreth 145 klientë në ditë.

Emrat e anëtarëve të bandës:

Edmond Haziri, 36 vjeç

RonaTyra

Eduard Haziri, 34 vjeç

Grazmend Hoxha, 47 vjeç

Samuel Stoica, 25 vjeç

Simon Stoica, 22 vjeç

Kirsti Prifti, 23 vjecc

Alban Krasniqi, 34 vjeç

Daniel Stavrat, 29 vjeç

Razvan-Ionel Manoliu, 27 vjeç

Joshua Garrigan, 32 vjeç

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu