20.5 C
Tirana
E martë, 24 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Banda

Etiketim: banda

Shkatërrohet banda e trafikut të drogës në Itali, mes të arrestuarve...

0
Autoritetet italiane kanë shkatërruar organizatën e trafikut të drogës, pjesë e së cilës ishin edhe shqiptarë. Në pranga kanë rënë 11 persona, pasi policia...

Goditet banda kriminale/ Kapet “Xhaxhai”, përfaqësuesi i Ndragheta në Shqipëri, kush...

0
Është finalizuar me sukses një operacion ndërkombëtar dhe kanë rënë në pranga 6 persona të shpallur në kërkim. Operacioni u zhvillua në të njëjtën kohë...

Të armatosur gjer në dhëmbë/ Banda meksikane mat forcat me policinë!

0
Pamje të pabesueshme tregojnë dhjetëra persona të armatosur rëndë, me veshje e makina ushtarake, të cilët janë pjesë të kartelit meksikan të drogës, Jalisco. Burimi:...

FOTO/ S’duan t’ia dinë për policinë! Banda në Spanjë zbarkon në...

0
Pushuesit e një plazhi në Spanjë janë tronditur së tepërmi, kur një bandë zbarkoi thasët me marihuanë në breg të detit. Ngjarja raportohet se...

Banda e floririt/ Shqiptarët vidhnin ar e stoli nëpër banesa

0
Shtatë shqiptarë, gjashtë italianë e dy egjiptianë janë arrestuar nga karabinierët e Sesto San Giovannit (Milano) në kuadrin e operacionit ‘Argentina Golden Street’. Të arrestuarit...

Goditet banda shqiptare e vjedhjes së skafeve në Greqi, arrestohen 8...

0
Goditet në Greqi një bandë shqiptarësh që vidhnin skafe. Operacioni i policisë greke u përqendrua në Patra, Agrinjo, Astako dhe Ksiromero Aitiloakarnania. Mësohet se...

Qytetarët nga Kosova paguanin 5000 euro për testet false të...

0
Klientët e bandës kanë ardhur kryesisht nga Kosova dhe kanë paguar 2.500 deri në 5000 euro për testet e kaluara me sukses. Vetëm mbiemri, emri,...

Shkatërrohet banda e drogës në Greqi, 5 shqiptarë në pranga

0
Policia greke shkatërroi një organizatë të tregtimit të kanabisit në ishullin e famshëm grek Mykonos. Sipas autoriteteve greke,në pranga kanë rëne 5 shtetas shqiptarë...

Shkatërrohet banda kriminale në Tiranë/ Tentuan të vidhnin me armë një...

0
Autoritetet kanë vënë në pranga 6 persona, të cilët kanë tentuar të vjedhin me dhunë dhe nën kërcënimin e armës një banesë. Policia bën...

Banda e kartelit në Meksikë vrasin tri nëna dhe gjashtë fëmijë

0
Tre nëna dhe gjashtë fëmijët e tyre, përfshi dy foshnja binjake, janë ekzekutuar nga një sulm prej karteleve në Meksikë. Ronita Maria LeBaron u gjet...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS