E rëndë/ Banda shqiptare rrëmben nënë me 4 fëmijë, statusi në FB i shpëton jetën

0
Gjigandi

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Milano, pasi një grua është rrëmbyer, droguar dhe dhunuar nga një bandë mafioze shqiptare.

Mediat e huaja bëjnë me dije se gruaja është rrëmbyer për t’u shfrytëzuar për prostitucion, ku fatmirësisht ja ka dalë të shpëtojë përmes një postimi në ‘Facebook’.
Mësohet se në një faqe të hapur për hungarezët që jetojnë në Milano, gruaja ka njoftuar se është mbyllur në një banesë.

Pas denoncimit në rrjete sociale, gruaja është mundur të lokalizohet nga policia.
Viktima ishte në rrezik dhe është kërcënuar vazhdimisht duke u qëlluar me armë zjarri.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu