Aksident me vdekje në Vlorë

0
Gjigandi

Një 40-vjeçar është rrëzuar nga lartësia e një bordure.

Burime për median bëjnë me dije se viktima ka ndërruar jetë në vend.

Njoftimi i policisë:

Më datë 16.08.2022, rreth orës 16:30, në lagjen “Hajro Çakërri”, Vlorë, në shkallët e Kuzum Baba-së, dyshohet se është rrëzuar aksidentalisht nga lartësia e një bordure, një shtetas ende i paidentifikuar, rreth 40 vjeç.

Grupi hetimor vijon punën për identifikimin e personit dhe zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu