Humb jetën një 14-vjeçar, ra në kontakt me rrymën elektrike

0
Gjigandi

Një i mitur ka ndërruar jetë te Vau i Dejës.

Dyshohet se shtetasi me iniciale E. A., 14-vjeç ka rënë në kontakt me rrymë elektrike, ku për pasojë ka humbur jetën.

Njoftimi i policisë:

Rreth orës 14:45, në fshatin Barbullush, Vau i Dejës, shtetasi i mitur E. A., 14 vjeç, dyshohet se ka rënë në kontakt me rrymën elektrike në banesën e tij dhe për pasojë ka humbur jetën.

Grupi hetimor vijon punën për sqarimin e rrethanave të kësaj ngjarje.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu