23.5 C
Tirana
E shtunë, 2 Korrik, 2022
Ballina Etiketimet Një

Etiketim: një

Kosova arreston një serb të dyshuar për krime lufte

0
Policia e Kosovës njoftoi se ka arrestuar një shtetas serb, nën dyshimet për krime lufte. Në njoftimin e Policisë së Kosovës thuhet se i arrestuari...

Videoja bëhet virale, si indiania rrezikon jetën e saj për një...

0
Videoja e një gruaje indiane po bën xhiron e rrjetit. Në video shfaqet një grua e cila rrezikon jetën e saj duke u ngjitur...

U vlerësua me çmimin prestigjoz, Rama: Kam vetëm një emër për...

0
Kryeministri Edi Rama është vlerësuar me çmimin prestigjioz “Joan Ganz Cooney Global Leadership Award” në darkën vjetore të Sesame Workshop për pritjen që vendi...
Nje baby Mama si e bukura Liza

Nje baby Mama si e bukura Liza

0
Familja e saj po shtohet, artistja bukuroshe Liza C. Holmberg është duke pritur të sjellë në jetë fëmijëne e dytë.Shtatzania vetëm sa e ka...

Basha për naftëtarët: Stolia e një Ministri do të mbulonte një...

0
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, premton  hetim të korrupsionit në rafinerinë e Ballshit me të ardhur në pushtet, qoftë nga qeveria socialiste ashtu...

Humb jetën nga Koronavirusi një polic shqiptar, dy javë pasi i...

0
Koronavirusi ia ka marrë jetën pjestarit të Policisë së Tiranës, Ilir Nerguti. Lajmin e bëjnë të ditur miqtë në rrjetet sociale, përfshirë edhe deputetin Halit...

Negociatat për detin, ish-ministri i Berishës: Ja çfarë sjell përfshirja e...

0
Ish-ministri i Jashtëm Besnik Mustafaj ka komentuar vizitën e kryeministrit, Edi Rama në Greqi, çështjen e negociatave për detin dhe deklaratat e ish-ministres së...

A po ndërmjetëson Rama një “armëpushim” mes Greqisë dhe Turqisë?

0
Vizita në rezidencën verore të Presidentit Erdogan dhe menjëherë pas saj darka me Kryeministrin Mitzotaqis, e kanë vendosur kryeministrin Rama në qendër të një...

Seanca e kuvendit/ Klosi: Liqenin i Prespës një ndër destinacionet më...

0
Sot ka nisur seanca e dytë e Kuvendit e sesionit të ri, ku ministri i Turizmit Blendi Klosi foli mbi investimet në Liqenin e...

Pasi plagosi klientin tentoi edhe ta vriste, policia arreston pronarin e...

0
Kamzë- Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Kodër Kamëz ku pronari i një lokali pasi ka plagosur me armë një klient ka...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS