1 C
Tirana
Tuesday, January 21, 2020
Ballina Etiketimet

Etiketim: Më

Te cilat pjesë të trupit përjetoni emocionet më të mëdha kur...

0
Ne të gjithë e dimë se emocionet mund të shkaktojnë ndjesi të forta trupore. Një studim i ri britanik ka zbuluar se kur i...

Përdorni vaj kokosi dhe sodë buke, nuk do të keni më...

0
Për të patur një lëkurë të shëndetshme nuk mjaftojnë vetëm ‘gjenet’ ! Ndjekja e një rutine që përfshin maska, serume  e shumë hidratim, ngrënia...

Menaxheri Taylor Swift: “Hajde zgjidhim konfliktin…më janë kërcënuar fëmijët më vdekje!”

0
Siç e dimë, Taylor e la “Big Machine Records” këtë vit, ku kishte regjistuar 6 albumet e saj të pare, ku menaxheri Scooter Braun...

Fëmija im, faleminderit për forcën që më jep

0
Nuk ka asgjë në botë që na jep më shumë forcë se dashuria e fëmijëve tanë. Ata janë motori i jetës sonë, që na...

Njeriu më i pasur në botë i dhuron mbi 98 milionë...

0
Njeriu më i pasur në botë, Jeff Bezos, i ka dhuruar 98.5 milionë dollarë për 32 organizata që ndihmojnë në strehimin e familjeve të pastreha. Jeff...

Elvana Gjata dhe Eleni Foureira veshin të njëjtin fustan, cilës i...

0
Kur je artiste, mund të kesh të përbashkëta jo vetëm në muzikën që përcjell tek publiku, por me sa duket edhe në shijet e...

Këta janë parfumet më të preferuar të vajzave në gjithë botën...

0
Kush nuk i adhuron parfumet? Një aromë e mirë është diçka që kënaq këdo, prandaj kur bëhet fjalë për parfumin ia vlen të investojmë....

Studimi: Konsumimi i birrës është më efektive sesa ilaçet kundër dhembjeve

0
Sipas ekspertëve nga Universiteti i Greenëich në një studim në vitin 2017, është gjetur se alkooli mund të zvogëloj nivelin e dhembjeve përqindje e...

Shokon 38 vjeçarja: Burri dhe vajza ime më panë të zhveshur...

0
Një grua 38 vjeçare ka rrëfyer për The Sun se është puthur me një grua lesbike dhe burri dhe vajza e saj e kanë...

Shkon 38 vjeçarja: Burri dhe vajza ime më panë të zhveshur...

0
Një grua 38 vjeçare ka rrëfyer për The Sun se është puthur me një grua lesbike dhe burri dhe vajza e saj e kanë...

MOST POPULAR

HOT NEWS