10.5 C
Tirana
E hënë, 30 Janar, 2023
Ballina Etiketimet

Etiketim: Më

Luizi merr vendimin në lidhje me Kiarën: Është më mirë të...

0
Çifti më i përfolur i momentit brenda shtëpisë më të njohur të Big Brother VIP, Luizi dhe Kiara duket se sot janë sqaruar  me...

Britani/ Rrëfeu se mbërriti me gomone dhe humbi gjithçka, arrestohet brenda...

0
Një 20-vjeçar shqiptar është arrestuar në zonën e Workington në Britani pasi është kapur brenda një ambienti të përshtatur për rritjen e kanabisit. Sipas mediave...

Komisioni Evropian flet me superlativa për ecurinë e Shqipërisë në digjitalizimin...

0
  Shqipëria ka marrë vlerësimin maksimal nga Komisioni Europian përsa i përket procesit të digjitalizimit të shërbimeve. Vlerësimi erdhi në fund të një takimi dypalësh...

‘Më kërcënuan prindërit’/ Rrëfimi i ish-presidentit të Barcelonës: U detyrova të...

0
Sandro Rosell, ish-presidenti i Barcelonës, ishte i ftuar këtë të shtunë në programin ‘Collapse’ në TV3 dhe dha një intervistë, në të cilën zbuloi...

Kejvinës nuk i del ‘inati’ me Luizin/ Modelja shpërthen në ofendime:...

0
Kejvina Kthella ka shpërthyer sërish në ofendime ndaj Luizit dhe pas mbarimit të Prime-t të së shtunës. Kejvina u shpreh se Luizi duhet t’i kërkojë...

Shqiptari merr peng 23-vjeçaren greke/ Si e futi në ‘kurth’ me...

0
  Një 23-vjeçare greke ka rënë pre e mashtrimit të një shqiptari dhe më pas është vënë nën presion të vazhdueshëm nga ai. E reja...

Nuk fshihen më! Beniada Nishani dhe Blert Hajdari shfaqen dorë për...

0
Së fundmi, Beniada Nishani ka qenë në qendër të vëmendjes për romancën e saj me Blert Hajdarin ose siç është njohur gjerësisht për publikun...

Zbulohet gjerdani mesjetar me rëndësi ndërkombëtare

0
Një gjerdan ari që daton në vitet 630-670 pas Krishtit është gjetur nga arkeologët pranë Northampton në Britani. I përshkruar nga arkeologët si më...

Dorina Mema: Më pëlqeu veprimi Xhakës, ai është burrë

0
Dorina Mema ka komentuar përplasjen e Granit Xhakës me serbët në ndeshjen mes Zvicrës dhe Serbisë. “Në Katar është përfolur veprimi i djalit, i Xhakës....

Meghan Markle si Princesh Diana: Ata nuk më mbrojtën

0
Një trailer tjetër i publikuar për dokumentarin e Meghan Markle dhe Princit Harry ka tronditur sërish familjen mbretërore. Në të shfaqet aktorja teksa fshin...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS