Ballina Etiketimet Humb

Etiketim: humb

Luizi humb sfidën, dënim i ‘ëmbël’ për të nga Vëllai i...

0
Ditën e sotme, Vëllai i Madh i ka habit banorët, kur panë letra higjienike në të gjithë shtëpinë, si në ambientet e brendshme ashtu...

Ishte duke punuar, humb jetën 54-vjeçari në Shkodër

0
  Ishte duke punuar, humb jetën 54-vjeçari në Shkodër. vijon… Njoftimi i policisë: Shkodër/Informacion paraprak Rreth orës 10:05, shtetasi Sh. D., 54 vjeç, banues në lagjen “Qemal Stafa”, punonjës...

Kosovë/ Humb jetën foshnja në Spitalin e Pejës, babai akuzon mjekët

0
Policia e Kosovës ka bërë të ditur se pasditen e djeshme një foshnjë ka humbur jetën gjatë lindjes në Spitalin e Pejës. Babai i...

Tragjike! Mbrojtësi 21-vjeçar humb jetën në fushë

0
Klubi Racingut, pjesëmarrës së divizionin e parë të Bregut të Fildishtë, tha të dielën se mbrojtësi i tij, Moustapha Sylla, ndërroi jetë pasi nuk...

Gramsh/ Përmbyset zetori, humb jetën 60-vjeçari

0
Një shtetas me inicialet V.B. ka ndërruar jetë pasi mjeti bujqësor tip zetor që po drejtonte është përmbysur. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Dumberas...

E rëndë/ Kamioni zë poshtë shoferin në Sarandë, humb jetën 53-vjeçari

0
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Sarandë ku një drejtues mjeti ka humbur jetën pasi është zënë poshtë nga kamioni. Burime për mediat bëjnë...

Emri/ E rëndë në Fier, humb jetën 40-vjeçari, dyshimet e para

0
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mesditën e sotme në një ndërmarrje për përpunimin e metaleve në Patos. Uniformat blu raportojnë se Alket Malaj, 40...

Sërish aksident me pasojë vdekje në vend; humb jetën 66-vjeçari

0
Një tjetër aksident me pasojë vdekjen e një personi ka ndodhur në vend. 66-vjeçari me inicialet Q.T. ka humbur drejtimin e motomjetit dhe ka...

Aksident i rëndë në Tiranë/ Humb jetën pasagjeri 35-vjeçar, plagosen dy...

0
Një aksident i rëndë ka ndodhur në rrugën “Kastriotët” në kryeqytet, pranë Kthesës së Kamzës, ku dy makina janë përplasur me njëra-tjetrën. Si pasojë...

SHBA/ Qentë sulmojnë një 7-vjeçar, humb jetën si pasojë e kafshimeve

0
Një djalë 7-vjeçar ka humbur jetën tragjikisht në Idaho të SHBA-së, pasi u sulmua nga një tufë qensh. Nëna e tij ka shpëtuar dhe...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24