9.5 C
Tirana
E hënë, 30 Janar, 2023
Ballina Etiketimet Jetën

Etiketim: jetën

Luizi flet për jetën personale: Më prenë në besë, më larguan...

0
Për ta njohur më shumë njëri-tjetrin, “Vëllai i Madh” i vendosi banorët e “BBV” përballë lojës së Memories. Në këtë mënyrë njëri pas tjetrit,...

SHBA/ Qentë sulmojnë një 7-vjeçar, humb jetën si pasojë e kafshimeve

0
Një djalë 7-vjeçar ka humbur jetën tragjikisht në Idaho të SHBA-së, pasi u sulmua nga një tufë qensh. Nëna e tij ka shpëtuar dhe...

Goditet nga dashi i kopesë; humb jetën 64-vjeçarja

0
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në fshatin Lalar të Fierit të mërkurën e javës lamë pas. Policia bën me dije se një shtetase...

Historia/ Trajneri i premtoi 2 biskota për gol me kokë, Messi...

0
Lionel Messi është kampion bote. Në moshën 35-vjeçare ai ka arritur gjithçka që mund të ëndërrojë një futbollist i nivelit më amator. Sot është...

Greqi/ Shpërthim i fuqishëm në një shkollë, humb jetën një fëmijë...

0
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Greqi, ku si pasojë e një shpërthimi të fuqishëm në një shollë, ka humbur jetën një...

Britani/ Katër fëmijë humbën jetën nga një bakter brenda pak ditësh

0
4 fëmijë kanë vdekur dhe një tjetër është dërguar në spital pas shpërthimit të një bakteri në Angli. Agjencia e Sigurisë Shëndetësore në Mbretërinë...

Lushnje/ Rrëzohet nga motori, humb jetën 45-vjeçari

0
Rreth orës 16:25, në lagjen “Kadri Qystri” Lushnjë, shtetasi P. K., 45 vjeç, duke drejtuar një motomjet, ka humbur ekuilibrin mbi motomjetin dhe për...

‘Selfiet’ i marrin jetën adoleshentit, 18-vjeçari bie në greminë teksa po...

0
Një ngjarje e rëndë është shënuar në një zonë malore në Uells, ku një 18-vjeçar ra në një greminë teksa po bënte fotografi. Fynley Jones...

Ekzaktësisht çfarë bën një njeri toksik, për t’ju ‘nxirë’ jetën

0
Është shkruar shumë për "njerëzit toksikë", por çfarë e bën një person "toksik" në radhë të parë? Këtu është ajo çfarë ju duhet të...

Emri/ Shqiptarja aksidentohet në Itali, humb jetën në spital

0
Një 24-vjeçare shqiptare nga Kosova është përplasur për vdekje nga një automjet në Itali. Siç raportojnë mediet në Itali, Blerina Kryeziu ndërroi jetë mbrëmjen e...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS