9.5 C
Tirana
E hënë, 30 Janar, 2023
Ballina Etiketimet Vlorë

Etiketim: Vlorë

Vlorë/ Dyshime për kultivimin e kanabisit në ambiente të mbyllura, policia...

0
Policia e Vlorës ka nisur një aksion në të gjithë qytetin dhe në të gjitha ambientet e mbyllura, magazina, sera dhe ambiente të tjera....

Aksident në Vlorë, makina përplas 62-vjeçarin, arrestohet shoferi

0
Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në rrugën “Sadik Zotaj” në Vlorë. Unifprmat blu raportojnë se 43-vjeçari K.G., ka përplasur 62-vjeçarin B.V., i cili...

Drogë, vjedhje energjie dhe tapë në timon, arrestohen 3 persona në...

0
Tre persona janë arrestuar ditën e sotme në Vlorë pasi akuzohen për vepra të ndryshme penale. Uniformat blu raportojnë se në pranga ka rënë një...

Pas Shkodrës/ Policia nis aksionin për heqjen e kamerave të sigurisë...

0
Një aksion ka nisur në qytetin e Vlorës për zbulimin e kamerave të sigurisë të instaluara në rrugë, hapësira publike, apo në biznese lokale,...

Vlorë/ Një banesë përfshihet nga flakët

0
  Përfshihet nga flakët një banesë në Vlorë. Mësohet se ngjarja ka ndodhur në lagjen Hajro Cakërri. Shkak është bërë një shkëndijë elektrike por fatmirësisht ka...

Arrestohen dy persona në Vlorë, shpërndanin lëndë narkotike

0
Dy persona në Vlorë kanë rënë në prangat e policisë pasi janë kapur me lëndë narkotike. Bëhet fjalë për 31-vjeçarin M.L., dhe 41-vjeçar me inicialet...

Moti i keq/ Trageti i linjës Vlorë-Brindisi ka qëndruar 12 orë...

0
Moti i keq në vend ka bërë që dhe stuhitë e erës të jenë të forta. Si pasojë trageti i linjës Vlorë-Brindisi ka qëndruar 12...

Vlorë/Babë e bir u plagosën nga dhëndri, 30-vjeçari niset drejt Tiranës,...

0
Një ngjarje e rëndë u shënua mbrëmjen e djeshme në Vlorë, ku babë e bir mbetën të plagosur rëndë me thikë nga dhëndri i...

110-vjetori i Pavarësisë së Shqipërisë/ Zhvillohet ceremonia e ngritjes së Flamurit...

0
Ka nisur në Vlorë ceremonia e ngritjes së flamurit me rastin e 110-vjetorit të Pavarësisë. Të pranishëm në ceremoni janë kreu i shtetit Bajram Begaj,...

E rëndë në Vlorë/ Djali rreh babain, i moshuari përfundon në...

0
Një 41 vjeçar me iniciale J.S banues në fshatin Nartë u arrestua nga policia e Vlorës pasi u kap në flagrancë duke ushtruar dhunë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS