0.5 C
Tirana
E mërkurë, 8 Shkurt, 2023
Ballina Etiketimet

Etiketim: në

Klea Huta komenton lojën e mikes së saj dhe romancën me...

0
“Dasma” e Kiara Titos me Luiz Ejllin në shtëpinë e “BIg Brother VIP” ishte e bukur dhe plot emocione, sipas mikes së moderatores, Klea...

Tërmeti në Turqi, MEPJ thirrje shqiptarëve që jetojnë në zonat e...

0
Ministria për Europën dhe Punët e Jashtme i ka bërë thirrje shtetasve shqiptarë që ndodhen në zonat e prekura nga tërmeti të kontaktojnë në...

PBDNJ koalicion me Berishën, PDIU shpall “divorcin”: S’ka vend për ne!

0
Një nga partitë që nuk do ti bashkohet koalicionit opozitar në zgjedhjet vendore të 14 majit, duket se është PDIU, e Shpëtim Idrizit. Pas lajmit...

Gjermani/ Fshehu drogën në gojë për t’iu shmangur policisë, kapet duke...

0
Gjatë një kontrolli policor në lagjen Steintor të qytetit të Hannoverit në Gjermani autoritetet kanë arritur që mes disa të ndaluarve të arrestojnë edhe...

Atentati ndaj Arjan Ndojit/ Lihen në burg 5 të dyshuarit si...

0
  Lihen në burg 5 të akuzuarit si organizator të atentatit ndaj ish-prokurorit Arjan Ndoj, Genti Ndërjaku, Kili Ndërjaku, Bashkim Haxhia, Marsel Decka, Endrit Sinani,...

ARRSH: Ja si paraqitet gjendja e rrugëve/ Në Qafë Thore-Theth vazhdon...

0
  ARSH ka dhënë detaje nga situata në terren si pasojë e motit të keq që ka përfshirë vendin. Mësohet se gjatë natës ka rënë intensiteti...

Nën hetim mjeku i spitalit të Durrësit/ Mori para në këmbim...

0
Një mjek i spitalit të Durrësit, me detyrë Teknik gjaku i cili ka marrë para nga një paciente në këmbim të transfuzionit të gjakut...

FOTO-MEME/ Pasi humbi pasuritë e tij në Gjykatë, Ylli Ndroqi këshillon...

0
Biznesmeni Ylli Ndroqi dhe kandidati i PD për Bashkinë e Tiranës Belind Këlliçi janë parë bashkë në festën e organizuar në kuadër të 32-vjetorit...

Horror në Kroaci/ Babai vret vajzën 1 vjeçe e gjysmë me...

0
Një ngjarje e rëndë ka tronditur kryeqytetin e Kroacisë, Zagrebin, mbrëmjen e ditës së mërkurë 4 janar. Mediat vendase bëjnë me dije se një burrë...

Etje edhe në ditët e ftohta? Këto janë 2 sëmundjet që...

0
Nuk është e pazakontë të kërkosh një gotë ujë pas një stërvitje intensive ose pasi të kesh ngrënë diçka veçanërisht pikante. Por nëse keni...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS