29.5 C
Tirana
E diel, 26 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Aksident

Etiketim: Aksident

Aksident me vdekje në Fier, ‘Audi’ përplas të miturin

0
Një 15-vjeçar ka ndërruar jetë mbrëmjen e djeshme në Fier, pasi është aksidentuar për vdekje nga një automjet. Sakaq është arrestuar shoferi i cili përplasi...

Aksident në Lezhë/ Makina del nga rruga dhe përfundon në lokal,...

0
Një aksident ka ndodhur këtë të enjte në aksin e vjetër Lezhë-Milot. Mësohet se një automjet ‘Volksëagen’ ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në...

Aksident në aksin rrugor Elbasan-Metalurgjik, ja çfarë raportohet

0
Një aksident ka ndodhur këtë të enjte në aksin rrugor Elbasan-Metalurgjik. Burime për median bëjnë me dije se në këtë aksident janë përfshirë dy automjet,...

Aksident me vdekje në Belsh, arrestohet shoferi që përplasi motorin

0
  Është arrestuar shoferi i makinës, që përplasi për vdekje një 15-vjeçar që po lëvizte me motor. Aksidenti tragjik  ndodhi ditën e djeshme, 20 qershor. Sakaq,...

Pamjet të rënda/ Aksident në Tiranë, taksia përplas këmbësorin

0
Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë të enjte në Tiranë, pranë Sheshit Skënderbej. Burime për medan bëjnë me dije se një taksi ka përplasur...

Aksident në Shkodër/ Shoferi përplas 37-vjeçaren dhe largohet nga vendi i...

0
Një aksident ka ndodhur Shkodër, ku një 39-vjeçar ka përplasur me makinë një 37-vjeçare. Shtetasi me inicile B.D., pasi ka përplasur 37-vjeçaren është larguar nga...

E rëndë/ Një 18-vjeçar shqiptar humb jetën nga një aksident automobilistik...

0
Një aksident i rëndë ka ndodhur në shtetin helen, ku një 18-vjeçar shqiptar ka humbur jetën tragjikisht. Mediat greke  raportojnë se një motor ka dalë...

Tronditet Algjeria/ Mesfushori i kombëtares humb jetën në aksident

0
Algjeri- Futbolli i Algjerisë në zi.Mesfushori sulmues i skuadrës kombëtare, Billel Benhammouda, ka ndërruar jetë pas një aksidenti automobilistik.Bashkë me 24-vjeçarin ka qenë edhe...

Aksident tragjik në Levan-Tepelenë, 2 viktima dhe 4 të plagosur

0
Një aksident i rëndë me dy viktima ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Shqipëri në aksin rrugor Levan-Tepelenë.Nga vendi i ngjarjes raportohet se si...

Aksident në rrugën Gjirokastër-Tepelenë/ Përmbyset makina, ka të plagosur (Video)

0
Një aksident ka ndodhur këtë të martë në aksin Gjirokastër-Tepelenë, në afërsi të fshatit Shtepez pasi një makinë ka dalë nga rruga. Burime për median...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS