U arrestua për prishje të qetësisë publike në Bilisht, Deizi Arapit i djegin përsëri makinën

0
Gjigandi

Pak muaj më parë ishte e dënuar pasi prishi qetësinë publike në Bilisht emri i Deizi Arapit u lakua nëpër media,  për promovimin e jetës së saj luksoze në rrjete sociale.

Gjatë orëve të vona të natës në Bilisht raportohet një makinë e djegur, ku burime për media kanë mësuar se mjeti i djegur është në pronësi të 27-vjeçare Deizi Arapi  raportohet se mjeti është djegur plotësisht, duke kujtuar se kjo është hera e dytë që 27-vjeçares i djegin makinën.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes për të zbardhur rrethanat dhe ende nuk është përcaktuar nëse djegia e mjetit ka qenë e qëllimshme apo aksidentale.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu