17.5 C
Tirana
E premte, 24 Mars, 2023
Ballina Etiketimet Prishje

Etiketim: prishje

U arrestua për prishje të qetësisë publike në Bilisht, Deizi Arapit...

0
Pak muaj më parë ishte e dënuar pasi prishi qetësinë publike në Bilisht emri i Deizi Arapit u lakua nëpër media,  për promovimin e...

PD-qeverisë: Çdo veprim i njëanshëm do të përbënte prishje të marrëveshjes...

0
Ka reaguar PD në lidhje me deklaratat e kryeministrit Rama për një tryezë tre palëshe për reformën zgjedhore. “Reforma kushtetuese, ku përfshihet edhe çdo ndryshim...

Pasi u përfolën për prishje të miqësisë, Ermal Mamaqi publikon mesazhet...

0
Në fillim të këtij viti u përfol për një prishje të miqësisë mes Ermal Mamaqit dhe Elvana Gjatës. Por aktori i njohur ka treguar që...

‘Pse s’doje ta prishje Piramidën?’/ Rama i kthehet gazetarit: Se e...

0
Në studion e emisionit “Real Story” në “News 24”, kryeministri Edi Rama ka zhvilluar një debat të fortë me analistët e ftuar për Teatrin...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS