fbpx
30 C
Tirana
E hënë, 13 Korrik, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet

Etiketim: të

Gjendet një trup në kërkimet për aktoren amerikane Naya Rivera, të...

0
Policia amerikane njoftoi sonte se një trup është gjetur nga grupet e shpëtimit, në kërkim të aktores Naya Rivera, e cila u zhduk gjashtë...

Rritja e rasteve, Skënder Brataj i habit të gjithë: Testi të...

0
Në një intervistë, shefi i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj ka treguar se, rritja e infektimeve vjen si shkak i heqjes së masave kufizuese dhe...

Opozita: Rama po tenton të prishë Marrëveshjen e 5 Qershorit, ka...

0
Opozita e Bashkuar ka dalë me një deklaratë për mediat, me anë të së cilës thotë se “dënon me forcë tentativën e Edi Ramës...

Zbardhet dëshmina e 17-vjeçares së përdhunuar në Fushë Krujë: Më thanë...

0
Pas më shumë se 9 muajsh që shfrytëzohej seksualisht dhe drogohej me kokainë 17-vjeçarja nga Fushë Kruja gjeti guximin që t’i denonconte personat përgjegjës,...

Ushqimi i cili parandalon rënien e flokëve dhe mund t’iu ndihmojnë...

0
Ndoshta keni qeshur me personat që konsumonin kumbulla të thara çdo ditë, por siç rezulton, kjo është një zgjedhje e duhur. E mbushur me lëndë...

Rrezikon jetën e të birit për një foto, rrjeti ‘masakron’ të...

0
Një baba kinez është kapur në kamera nga persona të tjerë teksa mban të varur prej kahësh të birin e vogël në një anë...

Rregulla të reja për besimtarët që shkojnë në xhamitë e Shqipërisë

0
Komuniteti Mysliman i Shqipërisë ka ndërmarrë disa masa për parandalimin e përhapjes së koronavirusit pas rritjes së infeksioneve përgjatë ditëve të fundit. KMSH thotë se...

Covid-19/ Japonia zemërohet pas infektimit të dhjetra marinsave amerikanë në vend

0
Dhjetra marinsa amerikanë të stacionuar në dy bazat ushtarake në Japoni janë diagnostikuar me Covid-19 në për përhapje masive të epidemisë që ka shkaktuar...

KPA shkarkon nga detyra kryetarin e Gjykatës së Apelit të Tiranës,...

0
Një tjetër gjyqtar i Apelit, shkarkohet nga “Vettingu”. I radhës është Hysni Demiraj, kryetar i Gjykatës së Apelit të Tiranës.Gjyqtari nuk arriti të bindte...

KPA lë në fuqi vendimin e KPK: Shkarkohet kryetar i Gjykatës...

0
Trupi gjykues i Kolegjit të Posaçëm të Apelimit, i përbërë nga Ardian Hajdari kryesues, Ina Rama relatore, Albana Shtylla, Luan Daci, Sokol Çomo, anëtarë,...
- Advertisement -

ME TE SHIKUARAT

HOT NEWS