16.5 C
Tirana
E diel, 2 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Trafikut

Etiketim: trafikut

Dy operacione kundër trafikut të emigrantëve/ Arrestohen 2 persona, një tjetër...

0
Policia e Tiranës ka finalizuar dy operacione kundër trafikut të emigrantëve të koduara "Camouflage 6" dhe "Camouflage 7".Në pranga janë vënë dy persona konkretisht...

Rama: Shqipëria në krye të klasifikimit për rritjen e trafikut ajror

0
Kryeministri Edi Rama ka bërë me dije se Shqipëria renditet në krye të klasifikimit për rritjen e trafikut ajror.Duke ju referuar një videoje të...

Operacionet kundër trafikut të drogës në Tiranë, prokurorja Elisabeta Imeraj: Do...

0
Prokurorja e Tiranës Elisabeta Imeraj në konferencën për shtyp nga drejtoria e policisë së Tiranës deklaroi se do të vijojë bashkëpunimi me blutë kundër trafikut të...

Shkatërrohet banda e trafikut të drogës në Itali, mes të arrestuarve...

0
Autoritetet italiane kanë shkatërruar organizatën e trafikut të drogës, pjesë e së cilës ishin edhe shqiptarë. Në pranga kanë rënë 11 persona, pasi policia...

Bandat shqiptare të trafikut të kokainës/ Prokurori belg ngre alarmin: Belgjika...

0
Pas megaoperacionit të pak ditëve më parë, kur u çmontuan bandat e rrezikshme shqiptare të trafikut të kokainës dhe pastrimit të parave, duke çuar...

Operacion në dy shtete, goditet grupi i trafikut të drogës, 14...

0
Policia e Shtetit Finalizohet një tjetër operacion ndërkombëtar antidrogë mes Policisë së Shtetit dhe Policisë italiane, për goditjen e veprimtarisë kriminale në fushën...

Luan Rama mbi raportin e DASH: Dëshmojnë dështimin e qeverisë në...

0
Në një deklaratë për shtyp ditën e sotme (6 korrik), zëvendëskryetari i LSI, Luan Rama komentoi raportet e fundit të DASH dhe FMN për...

Anila Hoxha: Shqipëria është kthyer në korridor të trafikut të arabëve

0
Gazetarja Anila Hoxha, e ftuar në emisionin Arena, tha se vendi ynë është kthyer tanimë në korridor të trafikuar të arabëve. Anila Hoxha: Vitet e fundit...

Kapet banda e trafikut ne Tirane, ju gjenden… – Lajmi i...

0
Policia e Tiranës ka goditur një grup të trafikut të lëndëve narkotike, duke arrestuar dy presona dhe proceduar në gjendje të lirë një...

Kapet gomonia e dytë e trafikut Shqipëri-Turqi/ Ja çfarë shkruan gazeta...

0
Policia greke ka arritur të ndalojë një gomone, e cila dyshohet se transportonte drogë. Gomonia e ndaluar drejtohej nga një shqiptar. Mjeti lundrues është ndaluar...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS