25.5 C
Tirana
E mërkurë, 20 Shtator, 2023
Ballina Etiketimet Zbarkon

Etiketim: zbarkon

Elbasan/ Renea “zbarkon” në Tregun Agroushqimor, shoqërohen 4 persona

0
Forcat Renea kanë “zbarkuar” pasditen e sotme në Elbasan. Mësohet se janë shoqëruar 4 persona te tregu Agroushqimor, operacioni në vijim. Tregtarët janë shprehur se...

Covid-19/ Varianti Kraken “zbarkon” në Greqi, zbulohen 6 raste infektimesh

0
  Nënvarianti Omicron, XBB 1.5, i njohur edhe si “Kraken”, ka mbërritur tashmë në Greqi. Mediat greke raportojnë se janë zbuluar gjashtë raste të infektimit...

SPAK “zbarkon” në Fier, kontrolle për një laborator kokaine, arrestohen disa...

0
Një operacion antidrogë është zhvilluar këtë pasdite në Fratar të Fierit ku janë kryer kontrolle për një laborator kokaine. Operacioni antidrogë është ekzekutuar me urdhër...

Kontrolle për kokainën e gjetur në Port? SPAK zbarkon në Durrës

0
Prokuroria e Posaçme (SPAK), gjatë mëngjesit të sotëm ka zhvilluar disa kontrolle në  banesa, në lagjen 15 dhe 6. Ndërkohë që sipas raportimeve, SPAK nuk...

FOTO/ S’duan t’ia dinë për policinë! Banda në Spanjë zbarkon në...

0
Pushuesit e një plazhi në Spanjë janë tronditur së tepërmi, kur një bandë zbarkoi thasët me marihuanë në breg të detit. Ngjarja raportohet se...

OFL zbarkon në Kavajë dhe Lushnje, kush janë “të fortët” që...

0
Tre persona te akuzuar per trafikim narkotikesh jane kthyer ne objekt hetimi nga policia e shtetit ne kuader te operacionit Forca e Ligjit. Lajmi...

Pretendohet se s’ka infeksione me Covid/ Misioni i OBSH-së ‘zbarkon’ në...

0
Vendi i vetëm në Azinë Qendrore që pretendon se nuk ka regjistruar as edhe një rast të vetëm me Covid 19, lejoi vizitën e...

Të dënuar për krime të rënda/ OFL zbarkon në Tiranë e...

0
Në zbatim të detyrave të përcaktuara në Aktin Normativ të datës 31 janar 2020, vijon pa ndërprerë Operacioni Forca e Ligjit. Në kuadër të...

(Emrat) Vrasje, prostitucion, e trafik droge/ OFL ‘zbarkon’ në Fier, u...

0
Astrit Gjoni, Shaban Zenaj, Petrit Sulejmani, Esat Mehmeti janë katër personat të cilët u duhet të vetëdeklarojnë burimin e pasurisë së tyre në...

IKMT “zbarkon” në zonën e Tales, nis prishja e objekteve pa...

0
Inspektorati Kombëtar i Mbrojtjes së Territorit ka zbarkuar mëngjesin e sotëm në zonën e Tales dhe ka filluar prishja e objekteve pa leje në...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS