4.5 C
Tirana
E hënë, 6 Shkurt, 2023
Ballina Etiketimet 4 persona

Etiketim: 4 persona

Rrahën avokatin pas gjyqit, arrestohen 4 persona në Fier

0
Një gjyq për cështje pronësie ka përfunduar me rrahjen e një avokati në gjykatën e Fierit. Ngjarja ka ndodhur sot pranë gjykatë së Fierit...

I injektonte kos dhe sheqer në shiringë në vend të insulinës/...

0
Tronditës është rrëfimi i një 45-vjeçareje që vrau një të moshuar për të cilën kujdesej në Rodos të Greqisë. Pas arrestimit gruaja pranoi se...

Aksident i rëndë në Lezhë/ Ambulanca del nga rruga, 4 persona...

0
Një aksident i rëndë ka ndodhur gjatë së sotme në Lezhë , ku një ambulancë ka dalë nga rruga në afërsi të fshatit Markatomaj. U...

Durrës/ Dhunuan gratë, arrestohen 4 persona

0
Katër persona janë arrestuar në Durrës, pasi akuzohen për dhunë në familje. Në pranga kanë rënë shtetasit me iniciale M. Ç., 39 vjeç, Xh. T.,...

Merrnin 3000 euro për certifikata pronësie, SPAK dërgon për gjykim 4...

0
SPAK ka përfunduar hetimet për 4 persona dhe kërkon gjykim nga GJKKO pasi merrnin 1000-3000 euro për certifikata pronësie. Me anë të një njoftimi për...

Lojëra fati në lokal, arrestohen 4 persona në Fier

0
Katër persona janë arrestuar në Fier, pasi vendosnin baste sportive në lokal. Shtetasi me iniciale  D. B., 42 vjeç, O. M., 19 vjeç, D. B....

Kërcet grushti në Vlorë, 4 persona zihen për motive banale

0
Një konflikt ka ndodhur në Vlorë mes disa personave. Dyshohet se shtetasit me iniciale A. B., 29 vjeç, K. G., 20 vjeç, L. P., A....

Vidhnin biçikleta me vlerë 5000 euro, arrestohen 4 persona në Tiranë

0
Katër persona janë arrestuar në Tiranë, pasi vidhnin biçikleta në zona të ndryshme. Shtetasit me iniciale M. D., 20 vjeç, K. M., 19 vjeç, E....

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS