fbpx
20 C
Tirana
Friday, May 29, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet RENEA

Etiketim: RENEA

Lleshaj: RENEA ka kontrolluar për eksploziv në ambientet e Teatrit Kombëtar

0
Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj deklaroi se forcat RENEA kanë zhvilluar kontrolle të imtësishme në ambientet e Teatrit Kombëtar para operacionit të shembjes. Sipas tij,...

Rama: Forcat Renea nuk ishin në shesh për teatrin, por për...

0
Në një intervistë ekskluzive për Euronews Albania kryeministri Edi Rama u pyet ndër të tjera nga gazetarja Bruna Çifligu për praninë e forcave të...

Vlore/ RENEA dhe FNSH “blindon” qytetin bregdetar, kontrollohen makina dhe banesa...

0
Policia e Shtetit, FNSH dhe RENEA kanë blinduar ditën e sotme qytetin e Vlorës, teksa po kryen një aksion të...

Elbasan/ Renea aksion ndaj bizneseve dhe personave te dyshimte – Lajmi...

0
Grupe të Ndërhyrjes së Shpejtë në mbështetje të RENEA-s, gjithsej 60 efektivë me 10 makina kanë zbarkuar në qytetin e...

Rokadë në polici, shkarkohet drejtori i Durrësit, zëvendësohet nga shefi i...

0
Rokade në Policinë e Shtetit. Shkarkohet pas 3 vitesh në detyrë drejtori i Policisë Durrës Alfred Çepe. Pas ketij vendimi mesohet se drejtor i ri...