Zhdukja e Ervis Martinaj, RENEA kontrolle të befasishme në Shijak

0
Gjigandi

Zhdukja e biznesmenit të lojërave të fatit Ervis Martinaj, është shoqëruar me shumë teori, ku është përfolur edhe vrasja dhe zhdukja e trupit të tij.

Gjatë ditës së sotme, forcat speciale RENEA. Po zhvillojnë kontrolle të befasishme në Shijak, aty ku mendohet se Ervis Martinaj ka humbur gjurmët për herë të fundit.

Ndërkohë u mësua se kontrolle ka pasur edhe gjatë ditës së djeshme.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu