Alarmi për bombë/ RENEA i rikthehet kontrollit tek Gjykata e Apelit

0
Gjigandi

Një alarm për bombë është dhënë këtë të martë, tek Gjykata e Apelit pas një telefonate anonime.

Pas kontrollit të policisë, rezultoi se alarmi për bombë ishte i rremë.

Por pas kontrollit të ‘Shqiponjave’, në vendngjarje kanë mbërritur forcat e RENE-s të cilat po kontrollojnë zonën pranë Gjykatës, së bashku dhe me një qen eksploziv.

Vetë prokuroria deklaroi se informacioni është ende i pakonfirmuar dhe se policia është duke e verifikuar.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu