Aksident në Gjirokastër, plagosen dy persona

0
Gjigandi

Një aksident rrugor ka ndodhur në aksin Tepelenë-Gjirokastër.

Burime për median bëjnë me dije se një automjet ka humbur kontrollin, ku për pasojë ka dalë nga rruga.

Mësohet se të plagosur kanë mbetur shtetasit me iniciale K. K., rreth 28 vjeç dhe A. Xh., rreth 22 vjeçe, të cilët janë dërguar me urgjencë në spital.

Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor dhe po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu