17.5 C
Tirana
E martë, 17 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Plagosen

Etiketim: plagosen

Këputet ashensori në spitalin “Nënë Tereza” në Tiranë, plagosen dy persona

0
Dy persona kanë mbetur të lënduar pak para mesnatës në ambientet e spitalit "Nënë Tereza", pasi ashensori me të cilin udhëtonin është këputur dhe...

Dy shqiptar plagosen me thikë në Itali, autori i ngjarjes largohet...

0
Autoritetet italiane kanë njoftuar sot se dy persona me kombësi shqiptare u plagosën pasi u goditën me thikë përpara një lokali në Viale Europa...

Aksident i rëndë në aksin Laç-Mamurras, plagosen 4 persona, 2 nisen...

0
Një aksident i rëndë është shënuar rreth orës 15:00 të ditës së sotme, 13 prill në aksin e vjetër Laç-Mamurras.Burime për Ora News bëjnë...

Aksident në aksin Cërrik – Mollas, përplasen dy makina, plagosen rëndë...

0
Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në aksin rrugor Cërrik-Mollas, në fshatin Klos. Policia bën me dije se mjeti tip "Volkswagen" me drejtues...

Sherr masiv në një parking në Tiranë, plagosen dy persona

0
Një sherr masiv ka shpërthyer në një parking në Tiranë në afërsi të Liqenit Artificial, ku dy perona kanë mbetur të lënduar dhe janë...

Aksident në aksin Memaliaj – Krahës/ Plagosen 6 persona

0
Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në aksin rrugor Memaliaj - Krahës, ku për pasojë janë plagur 6 persona.Rreth orës 14:30, në afërsi...

Aksident në Bathore! Plagosen dy pasagjerët, shoferi largohet nga vendngjarja

0
Dy persona janë plagosur në një aksident në Bathore, ndërsa makina me të cilën udhëtonin ka dalë nga rruga.Shoferi pas aksidentit është larguar dhe...

Emrat/ Plagosen dy persona në Mamurras, në kërkim autori 50-vjeçar

0
Alban Skonja dhe Gentian Diva mbetën të plagosur gjatë një konflikti të ndodhur pas mesnatës në Mamurras.Ata kanë qenë duke udhëtuar me makinë së...

Triçikli me tre persona del nga rruga, plagosen dy prej tyre

0
Dy persona janë plagosur në një aksident pasditen e sotme. Ngjarja është raportuar në fshatin Mollas të Korçës, ku shtetasi L. L., rreth 42 vjeç,...

Pogradec/ Nuk iu bind urdhërit të policisë dhe shkakton aksident, plagosen...

0
Katër emigrantë nga Siria janë plagosur paraditen e sotme në Pogradec, në aksin Zvezdë-Podgorie në vendin e quajtur “Lapidari”. Nga burimet mësohet se makina...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS