Ballina Etiketimet Gjykata

Etiketim: Gjykata

PRESION PËR TË MBYLLUR GOJËN/ Gjykata vendos: Bajram Muça i Fondit...

0
Illyridium Media Group u themelua më 12 janar 2021 si një opsion i ri në tregun mediatik shqiptar. Nëpërmjet www.priza.al, www.abc24.al dhe www.gazetari.al “Illyridium...

Plagosi me thikë bashkëjetuesin e saj më 8 mars, gjykata vendos...

0
Ditën e sotme në gjykatën e Fierit u mbajt seanca për 33-vjeçaren që plagosi me thikë bashkëjetuesin e saj mëngjesin e 8 Marsit në...

Vrasja e Pjerin Xhuvanit/ Gjykata rrëzon kërkesën e prokurorisë

0
Vrasja e Pjerin Xhuvanit, Gjykata e Elbasanit rrëzon kërkesën e prokurorisë për ‘arrest shtëpie’ për 6 efektivët Gjykata ka rrëzuar kërkesën e Prokurorisë për ‘arrest...

Krujë/ Vranë me kaçavidë 34-vjeçarin, Gjykata liron dy vëllezërit e akuzuar

0
Gjykata e Krujës ka shfuqizuar masën e arrestit me burg për dy vëllezërit Sajmir dhe Landi Miri të akuzuar për vrasjen me kaçavidë të...

Kërcënoi me jetë djalin e kryeministrit; arrestohet 61-vjeçari/ Ja çfarë vendosi...

0
Policia ka arrestuar tre ditë më parë Ivzi Hoxhën i cili gjatë një proteste përpara bashkisë kërcënoi me jetë djalin e mitur të kryeministrit...

Vendimi i Kushtetueses për Xhaçkën, deputeti i PD: Gjykata shpëtoi ministren...

0
Deputeti i PD, Agron Shehaj ka reaguar pas vendimit të Gjykatës Kushtetuese për të rrëzuar kërkesën e opozitës për heqjen e mandatit të Olta...

Gjykata Kushtetuese merr vendimin për çështjen e Olta Xhaçkës

0
Gjykata Kushtetuese ka pushuar çështjen për mandatin e Olta Xhaçkës. Opozita kishte depozituar një kërkesë në Kushtetuese për mandatin e Xhaçkës, duke e cilësuar...

Britani/ Gjykata merr vendimin për çiftin që torturonte fëmijët

0
Britania është tronditur nga rasti i abuzimit të fëmijëve nga një çift, i cili ndër të tjera i la të vdisnin nga uria duke...

Aksidenti tragjik me 2 viktima në Durrës, Gjykata jep masën për...

0
Gjykata e Durrësit ka dhënë masën e sigurisë “arrest me burg” për 26-vjeçarin Arbër Tivari, i cili u aksidentua me makinë në aksin Durrës-Tiranë...

Gjykata e Lartë e Greqisë refuzon ekstradimin e Lulzim Cakës, ja...

0
Gjykata e Lartë e Greqisë ka rrëzuar kërkesën e Shqipërisë për ekstradimin e Lulzim Cakës, i njohur si “i tmerrshmi” i Beratit. U mësua se...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24