Pas aksionit në Elbasan/ Policia ‘mësyn’ në një tjetër Call-Center, shoqërohen disa vajza

0
Gjigandi

Një Call-Center është sekuestruar ditën e sotme në qytetin e Elbasanit, ku policia spanjolle në bashkëpunim me shqiptaren kanë rënë në gjurmët e këtij aktiviteti. Nga aksioni janë arrestuar disa persona.

Burime për median bëjnë me dije se kontrolle ka pasur dhe në Vlorë, ku burime për median bëjnë me dije se policia ka shoqëruar disa vajza.

Ende nuk dihet arsyeja se për çfarë janë kryer kontrollet në aktivitetin e Call-Centerit.

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu