Ballina Etiketimet Policia

Etiketim: policia

Tiranë/ Policia Rrugore me ‘dorë të hekurt’ ndaj shoferëve ‘rebelë’

0
Policia Rrugore Tiranë. Kontrolle të shtuara dhe të dedikuara, me qëllim rritjen e parametrave të sigurisë rrugore në kryeqytet. Rëndësi e veçantë i është kushtuar ndëshkimit...

Vrasja në Shkodër/ Reagon policia: Janë ngritur pika kontrolli për kapjen...

0
Policia ka konfirmuar se nga të shtënat me armë zjarri në lagjen “Tom Kola” në Shkodër mbeti i vrarë 51-vjeçari Petrit Vuksani, në banesën...

Kryenin manovra të rrezikshme dhe i postonin në “Tik Tok”, kapen...

0
Policia Rrugore e Tiranës ka identifikuar nëpërmjet rrjeteve sociale drejtuesin e automjetit që kryente manovra të rrezikshme më automjetin e tij. Drejtuesi i automjetit kishte...

Zhduken dy persona me precedentë penal, policia nis kërkimet (Emrat)

0
Dy persona me precedentë penal janë zhdukur në qytetin e Sarandës. Prej ditësh Leonard Thodhori, 46 vjeç dhe Fatmir Sulovari alias Fatmir Krasniqi, 46...

Masakra e Don Boskos/ Policia bie në gjurmët e autorëve?! Njëri...

0
Një muaj nga masakra e Don Boskos janë zbardhur detaje të reja. Policia ka zbuluar se një nga personat e dyshuar ka udhëtuar një...

Po luanin poker, policia ‘mësyn’ në banesë/ Kapet 43-vjeçari, nis hetimi...

0
Policia ka zbuluar një banesë e cila ishte përshtatur për veprimtarinë e lojërave të paligjshme të fatit. Operacioni policor i koduar “Teksas”, vuri në...

Zbardhet dinamika e ngjarjes në Don Bosko, policia vë shpërblim dhe...

0
Në lidhje me ngjarjen e ndodhur mbrëmjen e djeshme në Don Bosko, ju informojmë se: Më datë 12.03.2023, rreth orës 21:05, në rrugën “Anastas Shundi”,...

Policia e Shkodrës arreston 3 persona, në 42 thasë u gjetën…

0
Njoftimi: Finalizohet operacioni policor i koduar “Tobacco”, si rezultat i një hetimi disamujor, në bashkëpunim me Prokurorinë e Shkodrës. Kishin magazinuar 42 thasë me peshë totale...

Aksidenti në Korçë, policia: ‘Benzi’ përplas këmbësorin, 60-vjeçari dërgohet në spital

0
Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në rrugën “Muzakajt”, në Korçë. Sipas të dhënave paraprake nga policia, automjeti tip “Benz”, me drejtues A. K.,...

Protesta e Opozitës, policia merr masat: Ja rrugët që do të...

0
Policia e Tiranës ka njoftuar masat që do të merren ditën e nesërme për të garantuar rendin pasi opozita ka njoftuar protestën e radhës. Në...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24