2 C
Tirana
E enjte, 26 Nëntor, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Tek

Etiketim: tek

Nga trafikimi i armëve tek prostitucioni, OFL u dërgon formularin 6...

0
Policia bën me dije se vijon pa ndërprerë Operacioni Forca e Ligjit, në zbatim të detyrave të përcaktuara në Aktin Normativ të datës 31...

Gruaja qëlloi me sqepar të shoqin, djali i tyre tregon konfliktet...

0
Zbardhet detajet të reja nga krimi horror i ndodhur në Laç, ku 59-vjeçarja Drane Deda, ekzekutoi me dy apo 3 goditje sqepari, bashkëshortin e...

Pa maskë tek Infektivi/ Alfred Cako: Kam një sfidë dua të...

0
Konspiracionisti Alfred Cako, i bëri thirrje autoriteteve përmes emisionit “Rrethi Katror” në “E Diell”, që ta lejojnë atë të hyjë në ambientet e spitalit...

Qytetarët grumbull tek Liqeni/ Reagon Manastirliu: Burimet përballë pandemisë nuk janë...

0
Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka reaguar pas publikimit të pamjeve gjatë ditës së sotme në zonën e Liqenit, ku shumë qytetarë janë parë grumbull dhe...

Situatë kaotike tek “Shefqet Ndroqi”, ambulancat qëndrojnë para spitalit me pacientë

0
Situata në spitalin “Shefqet Ndroqi” ose Covid-2 është kaotike. Gazetari Maksi Rama raportoi para ambienteve të spitalit, ndërsa prej orësh aty ndodhen disa autoambulanca. Ambulancat...

Shpërbëhen strukturat e LSI dhe LRI në Laprakë, kalojnë tek PS...

0
Lëvizjet që kanë filluar në Tiranë me luftën e hapur politike mes PS dhe LSI tashmë po zbresin edhe në rang drejtuesish. Në njësinë 11...

Rama ironizon “planin me 5 pika”: Nëse kjo luftë ka mbetur...

0
Kryeministri Rama mohoi në studion e emisionit “Real Story” në News 24 se është duke zbatuar një nga pikat e planit me 5 pika...

“Vallë a nuk është jeta në borxh me ty”? Fjalët rrëqethëse...

0
Bashkëshorja e mjekut të njohur, Ilirjan Draçi, përlot me mesazhin e fundit para vdekjes nga koronavirusi të burrit të saj. Përmes një mesazhi në ‘Facebook’,...

Ulja e TVSH-së në bujqësi, Petrit Ago tregon pasojat që do...

0
Prodhuesit thonë se nuk janë dakord me uljen e TVSH-së për bujqësinë, pasi kundërshton konceptin. Me një skemë tatimi 6% në hyrje dhe 20%...

Nga lufta kundër terrorizmit tek negociatat/ Kancelari austriak zbulon bisedën me...

0
Kancelari austriak Sebastian Kurz njofton se ka zhvilluar një takim online me kryeministrin Edi Rama. Kurz bën me dije se ata kanë biseduar mbi luftën...

ME TE SHIKUARAT

HOT NEWS