18.5 C
Tirana
E hënë, 26 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Elbasan

Etiketim: Elbasan

Vrau babë e bir në Elbasan, autori mohon njohjen me viktimat

0
Klajdi Dokoli, i cili është arrestuar nën akuzën se ka bashkëpunuar në vrasjen e Nezir dhe Gentian Beqirit (babë e bir)10 vite më parë...

Detaje nga plagosja e dyfishtë në Elbasan/ Policia: Pasi 55-vjeçari qëlloi...

0
Kanë dalë detaje për plagosjen e dy personave me thikë ditën e sotme në Elbasan. Sipas policisë së Elbasanit, shtetasi Elmas K., 55 vjeç, banues...

Aksident i dyfishtë në Elbasan, plagosen tre persona

0
Një aksident rrugor ka ndodhur në fshatin ‘Mamël’, Elbasan. Mësohet se kanë mbetur të plagosur shtetasit me iniciale A.B., 33-vjeç, S.B., dhe O.B., të cilët...

Aksident në aksin Peqin-Elbasan/ Shoferin e zë gjumi, lëndohet një person

0
Një aksident i rëndë ka ndodhur gjatë paradites së sotme në aksin Peqin-Elbasan, ku në fshatin Papër duke shkaktuar një të lënduar rëndë. U mësua,...

Çfarë po ndodh në Elbasan?/ Bandat vrasin, nën komisarja “lajthit” ndërsa...

0
Edhe pse gushti  është muaji i pushimeve, për krimin ka qenë një muaj intensivë  ku shënoi  4 të  vdekur  për  24 orë mes 17...

Ndodh në Elbasan/ Bashkëjetuesit rrihen me grushte me njeri-tjetrin

0
Një konflikt ka ndodhur në Elbasan. Mësohet se shtetasi me iniciale K., 36 vjeç, dhe S. Ç., 30 vjeçe (bashkëjetues) kanë goditur me grushte njëri-tjetrin...

E rëndë në Elbasan/ 25-vjeçarja shkon në spital bashkë me motrën:...

0
Një 25-vjeçare dyshohet se është përdhunuar në qytetin e Elbasanit në orët e vona të natës. Burime për median bëjnë me dije se e reja...

FOTO/ Vrasja në Elbasan, ja kush është 37-vjeçari që goditi për...

0
Një ngjarje e rëndë u shënua mëngjesin e sotëm në lagjen “Skënderbej” në Elbasan, ku 37-vjeçari Ramis Mici, i cili jetonte në një banesë...

E rëndë në Elbasan, 37-vjeçari vret me thikë bashkëjetuesen

0
Një ngjarje e rëndë ka tronditur Elbasanin gjatë mëngjesit të sotëm, ku një 37-vjeçar ka goditur për vdekje me thikë, bashkëjetuesen e tij. 37-vjeçarja, edhe...

Emri/ Shpërndante heroinë, arrestohet 37-vjeçari në Elbasan

0
Një 37-vjeçar është arrestuar në Elbasan, pasi tregtonte lëndë narkotike. Shtetasi Elis Kusho akuzohet për veprën penale “Prodhimi dhe shitja e narkotikëve. Sakaq policia ka sekuestruar...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS