26.5 C
Tirana
E martë, 17 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Bashkë

Etiketim: bashkë

Hani këto ushqime bashkë dhe ndiqni shtypjen e gjakut dhe kolesterinën:...

0
Pas një muaji bëni pasqyrën e gjakut dhe do të mbeteni të befasuar Limoni dhe hudhra, a i keni ngrënë ndonjëherë të dyja bashkë? Besojnë...

Situata me Covid-19, Manastirliu: Të gjithë bashkë të mbrojmë mjekët që...

0
Përmes një postimi në Facebook, Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu, bën me dije se po vijon përgatitja e sistemit shëndetësor për këtë situatë të...

“Të gjithë bashkë të mbrojmë stafet mjekësore”/ Manastirliu rikujton 3 masat...

0
Në një postim në Facebook, përmes disa fotografive, ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu u bëri thirrje qytetarëve të vendosin maskën, të ruajnë distancën dhe...

Bashkë deri në përjetësi, pse miqtë e shenjës së Luanit janë...

0
‘’Kush ka një mik, ka një thesar’’. E keni dëgjuar dhe lexuar me qindra herë këtë shprehje, por në qoftë se mikesha juaj më...

Dyshohet se bashkë me të dërguarin e “Ndragheta”-s bleu 20 kg...

0
Zbardhen detaje të reja nga dosja e Ardian Çekinit në Elbasan, i cili u arrestua gjatë operacionit ndërkombëtar të kokainës i zhvilluar mes Shqipërisë,...

Messi dhe Surez injorojnë këshillat e autoriteteve, shkojnë bashkë në pushim...

0
Lionel Messi dhe Luis Surez i kanë anashkaluar këshillat e autoriteteve duke udhëtuar drejt Ibizas për pushime. Ishulli i Ibizas është një destinacion i rregullt...

Nagavci: Skenari i PDK-së dështoi, ata janë bashkë me LDK-në në...

0
Nënkryetarja e Kuvendit, Arbërie Nagavci, ka thënë se PDK është teknikisht pjesë e Qeverisë Hoti. Qeveria Hoti është e përbërë nga LDK, Aak dhe Nisma...

Murrizi: PD dhe PS janë bashkë, vetëm orari i gjumit i...

0
Në përfundim të takimit të sotëm të Këshillit Politik, deputeti Myslim Murrizi u shpreh se grupi parlamentar që ai drejton mund ta votojë nesër...

Getinjo hap arkivat, publikon foto nga fëmijëria bashkë me Mozzik

0
Getinjo solli një imazh të vjetër më vëllanë. Getinjo është bërë nostalgjik për ditët e fëmijërisë, ai hapi arkivat dhe publikoi foto nga fëmijëria. Në imazhin...

Anita dhe Lola nisin pushimet bashkë me babain

0
Anita dhe Lola përveç motra janë edhe kunata e kjo bën që të jenë pothuajse të pandashme. Bashkëshortet e Ramush dhe Daut Haradinajt kanë një...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS