fbpx
20 C
Tirana
Tuesday, June 2, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Herë

Etiketim: herë

Ryva Kajtazi bëhet nënë për të dytën herë

0
Këngëtarja e njohur, Ryva Kajtazi është bërë nënë. Artistja e bëri të ditur lajmin përmes një postim në Instagram, ku shihet teksa mban dorën e...

Olta Gixhari flet për herë të parë për partnerin dhe shtatzëninë

0
Aktorja e njohur shqiptare Olta Gixhari e cila e ka zhvendosur jetën e saj në Spanjë në krah të partnerit të saj që ka...

Cricket pritet të bëhet baba për herë të parë

0
Producenti i njohur ndau lajmin me fansat e tij. Cricket ka marrë lajmin më të bukur nga bashkëshortja e tij, Ilirida, se janë në pritje...

Pas 7 vitesh që nuk i vinin periodat, modelja e njohur...

0
Modelja e Victoria’s Secret, Romee Strijd është shtatzënë për herë të parë. Ajo dhe i dashuri i saj prej shumë vitesh, Laurens van Leeuwen...

Patatja e ëmbël ka 10 herë më shumë vitaminë A sesa...

0
Patatet e ëmbla nuk janë pjesë e familjes së patateve, ato në fakt janë perime rrënjësore. Ka variante të shumta, forma dhe madhësia e patateve...

Balotelli seç herë e më afër largimit nga Brescia

0
Mario Balotelli dhe Brescia duket se kanë thyer çdo urë komunikimi. Sulmuesi i Brescias ka probleme me klubin dhe tashmë asgjë nuk është e...

Sportisti shqiptar për herë të parë bëhet prind

0
Karateisti i njohur shqiptar nga Gostivari, Berat Jakupi, sot (26 maj 2020) ka marrë një lajm të ëmbël. Jakupi në rrjetin social facebook ka njoftuar...

Ermal Fejzullahu shfaqet për herë të parë pas aksidentit me makinë

0
Pak ditë më parë këngëtari i njohur Ermal Fejzullahu u bë pjesë e një aksidenti në Prishtinë teksa udhëtonte me disa anëtarë të familjes. Makina e...

Ballkani dezinfekton edhe një herë ambientet e stadiumit

0
Skuadra e Ismet Munishit Ballkani, nuk po përgatitet vetëm me futbollistë për rifillimin e kampionatit, por edhe me ambientet përcjellëse. Sot lideri i tabelës nw...

“Isha i suksesshëm” – thotë boksieri që nga 300 meçe, 279...

0
Dy vjet pas kambanës të 300-të dhe të fundit të një meçi të boksit, një tingull shumë i njohur për Kristian Laight, ai nuk...