fbpx
9 C
Tirana
Sunday, March 29, 2020
Ballina Etiketimet çfarë

Etiketim: çfarë

Jashtë imagjinatës suaj, çfarë bën nga xhelozia për bashkëshortin Juliana Pasha

0
Kush e kishte menduar që një natyrë aq e qetë sa Juli, të ishte xheloze dhe çfarë xhelozeje se…. E besoni dot që Juliana...

Ju pëlqen të visheni me të zeza? Ja çfarë thonë ekspertët

0
Veshja e rrobave të zeza shpesh zbulon tipare të rëndësishme të personalitetit. Për shumicën prej nesh, e zeza është një ngjyrë që praktikisht shkon...

Foshnjat qajnë në gjuhën e nënës së tyre, ja çfarë zbuloi...

0
Keni menduar gjithmonë se fëmijët mësojnë të flasin rreth moshës 2-3 vjeç? Ju keni menduar gabuar, edhe nëse ata shqiptojnë fjalët e para të...

Çfarë duhet të bëni para një provimi ose takimi pune për...

0
Dihet që meditimi sjell shumë përfitime për shëndetin. Studimet kanë treguar se meditimi mund të lehtësojë ankthin dhe stresin Ai mund të ulë tensionin e...

Çfarë duhet të bëni para një provimi ose takimi pune për...

0
Dihet që meditimi sjell shumë përfitime për shëndetin. Studimet kanë treguar se meditimi mund të lehtësojë ankthin dhe stresin Ai mund të ulë tensionin e...

Çfarë do të ndodhte nësë paraja do të zhdukej nga bota?

0
Historianët besojnë se objektet metale që janë përdorur si para fillimisht janë implementuar në vitin 5 mijë para erës së re. Që nga ai...

Vinicius Jr. i fiksuar pas Taynës, shikojeni çfarë i komentoi tani

0
Ylli i Real Madrid duket se është fiksuar pas Taynës. Vinicius Junior javë më parë publikoi një video duke dëgjuar këngën “Sicko” të Taynës. Gjatë ditës...

Ekspertët tregojnë se cfarë u shkaktojnë fëmijëve telefonat e mençur dhe...

0
Larg smartfonët dhe tabletët nga duart e fëmijëve tanë të vegjël! Sinjalizimi, edhe pse i mbështetur nga një studim shkencor prestigjioz, erdhi në dhjetor...

Vendosni një copë akulli në qafën tuaj dhe shikoni çfarë do...

0
Nëse ju jeni si unë atëherë besoj se ju e përdorni akullin vetëm për të ftohur pijen tuaj. Por të gjithë ne e kemi...

Çfarë paralajmëron gjakosja e mishrave të dhëmbëve gjatë shtatzënisë: Rastet kur...

0
Ashtu si edhe në pjesët e tjera të trupit, gjatë shtatzënisë qarkullimi i gjakut rritet edhe në mishrat e dhëmbëve Si pasojë, këta të fundit...