fbpx
33 C
Tirana
E premte, 10 Korrik, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet çfarë

Etiketim: çfarë

Çfarë thuhet për shqiptarin?

0
Giuseppe Marotta, CEO i Interit, ka folur rreth merkatos dhe nuk ngurron të përmendë edhe emra të përveçëm, si dhe të flas për të...

“Historia e jetës time”, Lori Hoxha rrëfen eksperiencën e hidhur me...

0
Trashëgimtarja e “Top Channel”, Lori Hoxha, përpiqet të tregojë vazhdimisht për ndjekësit se jeta e saj nuk është siç duket në rrjete sociale. Lori vuan prej...

Nga diss-i për Mozzik, te ngjashmëria me refrenin e Beyonce-s: Ja...

0
Loreda ka publikuar këngën e saj më të re GEH DEIN WEG (Shko në rrugën tënde) në bashkëpunim me KC Redbell & Summer Cem...

Edhe Ermal Fejzullahu në përkrahje të Thaçit e Veselit,ja çfarë bënë...

0
Këngëtari Ermal Fejzullahu është njëri ndër këngëtarët e vetëm nga skena e re e muzikës i cili ka reaguar sonte pas aktakuzës së Specialës...

Policia kontrolle të shtuara në Durrës, çfarë zbuloi në dy lokale...

0
Policia e Durrësit ka proceduar penalisht katër persona, pasi akuzohen për veprën penale “Prishja e qetësisë publike”. Gjatë kontrolleve të shtuara në zonën e...

Zheji-Gjuzit: Po bën koalicion brenda parlamenti? Ja çfarë po luhet

0
Në “360gradë” nga Artur Zheji në RTV Ora, gazetari Zheji foli për riformatim të qeverisë dhe pyeti deputetin Kujtim Gjuzi nëse po lëviz fijet...

Çfarë është stresi oksidues, shkaqet e kësaj sëmundjeje

0
Edhe pse stresi oksidues nuk është një term që ju e dëgjoni shumë shpesh, është një ngjarje më e zakonshme nga sa mendoni...Në fakt,...

“Po luftojnë me jetën në spital”, Manastirliu tregon çfarë po ndodh...

0
Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka dhënë detaje mbi gjendjen e pacientëve që ndodhen të shtruar në Infektiv, teksa luftojnë me koronavirusin. Përmes një...

Çfarë po ngjan me Shaqirin?

0
Kriza e shkaktuar nga koronavirusi mund ta shtyjë Liverpoolin t’i mbajë lojtarët aktualë pasi s’ka mundësi të shpenzojë Xherdan Shaqiri mund të mbetet në Liverpool...

​Zbulohet çfarë bënë Ibra dhe Diletta Leotta së bashku

0
Pasi Zllatan Ibrahimoviq ka komentuar foton e njërës ndër prezantueseve më të bukura të botës Diletta Leotta, ai zbuloi se si e njohin njëri-tjetrin. "Çfarë...
- Advertisement -

ME TE SHIKUARAT

HOT NEWS