fbpx
24 C
Tirana
E hënë, 13 Korrik, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Duhet

Etiketim: Duhet

Rashica falenderues ndaj Ademit: Gjithmonë na telefon dhe na pyet nëse...

0
Presidenti i Federatës së Futbollit të Kosovës, Agim Ademi dhe sekretari i përgjithshëm, Eroll Salihu, e kanë pritur futbollistin e Kosovës, Milot Rashica, i...

Nisin aplikimet/ 300 vende të reja në Polici, ja kriteret që...

0
HAPEN APLIKIMET PËR 300 VENDE NË SHKOLLËN BAZË TË POLICISË, PËR “PATRULLË TË PËRGJITHSHME” Procesi i aplikimit është i hapur deri në datën 10...

Trendet vjeshtore të çantave të cilat duhet t’i keni patjetër në...

0
Gati për blerjen e një çante të re? Me vjeshtën afër është koha e duhur për të bërë blerje, të cilat janë të duhurat...

Shalqin i pjekur, receta speciale që duhet të provoni këtë verë

0
INGREDIENTËT: Lëng dhe tul lime: 1/4 filxhan mjaltë: 1 lugë vaj ulliri: 1 shalqi të vogël, të prerë: Nenexhik: Kripë UDHËZIMET 1.Ngrohni një tigan...

Trafikim droge dhe vrasje me dashje, kush janë 4 të “fortët”...

0
Katër persona të akuzuar për veprën penale “Trafikimi i narkotikëve” dhe “Vrasja me dashje, në lidhje me një krim tjetër” janë kthyer në objekt...

Mbartëse e 60 sëmundjeve, çfarë duhet të bëni nëse një mizë...

0
Kur një mizë ndalon në ushqim, reagimet e njerëzve janë të ndryshme… Disa e largojnë dhe vijojnë ta konsumojnë, ka të tjerë...

Gjërat nga të cilat duhet të heqësh dorë, që marrëdhënia të...

0
Shpesh mund të ndodhë që e pyet veten, nëse do ta njohësh ndonjëherë dikë që do të të dojë pamasë, apo që do të...

Kafeja dhe gjashtë fakte interesante qe duhet të dini per...

0
Kafeja dhe gjashtë fakte interesante qe duhet të dini per të..

“Mos fillo me frazën e tretë”, një hile që të gjithë...

0
Fëmijët janë fëmijë dhe ndonjëherë, ata zemërohen. Sipas Qendrës së Studimit  të Mjekësisë së Fëmijëve “Yale”, është normale që një fëmijë më i vogël...

Çfarë ndodh nëse një mizë prek ushqimin tuaj? 4 fakte që...

0
Ka gjëra të ndryshme që mund të bëni nëse shihni një mizë në ushqimin tuaj. Për shembull, menjëherë mund ta hidhni drekën tuaj të...
- Advertisement -

ME TE SHIKUARAT

HOT NEWS