fbpx
9 C
Tirana
Sunday, March 29, 2020
Ballina Etiketimet Dini

Etiketim: dini

Gjithçka duhet të dini për lubrifikantët natyral është këtu

0
Filloni me një përkëdhelje! Një masazh i butë që vazhdon me një xhel të çmuar, për të shpërndarë kështu tensionin e mbetur...Nuk ka dyshime!...

Sindroma e vdekjes së papritur e fëmijës: Ankthi i çdo nëne...

0
Ferr i vërtetë për prindërit paraqet sindroma e vdekjes së papritur të fëmijës dhe paraqet dukurinë e tmerrshme për atë që shfaqet krejt rastësisht....

Si të hani, si të pini, si të silleni në restorant...

0
Tatiana Polyakova është eksperte e rregullave të mirësjelljes me një përvojë prej mbi 20 viteve. Ajo e din saktësisht se si duhet të silleni në...

Faktet që duhet t’i dini për brokolin

0
Brokoli është shumë i shëndetshëm. Kjo perime e gjelbër ka qenë subjekt i shumë studimeve. Ato kanë konfirmuar përmbajtjen e antioksidantëve apo vlerat kundër qelizave...

E dini pse të brendshmet prej dantelle janë zgjedhja më e...

0
Askush nuk mund të mohojë se të brendshmet prej dantelle janë të bukura dhe tërheqëse dhe në përgjithësi, vajzat ndihen rehat kur i veshin....

Çka është depresioni i buzëqeshur dhe ç’duhet të dini për të?

0
Nëse kërkoni në Instagram me hashtagun #faceofdepression, do të shihni qindra foto që tregojnë njerëz të lumtur dhe të qeshur, të cilët në të...

A dini të komunikoni në çift?

0
Të dëgjoheni, të ndani, të dini të shprehni me çiltërsi dëshirat tuaja dhe nevojat… është baza e një marrëdhënieje të suksesshme. Po ju, si...

Çfarë është depresioni i buzëqeshur dhe ç’duhet të dini për të

0
Nëse kërkoni në Instagram me hashtagun #faceofdepression, do të shihni qindra foto që tregojnë njerëz të lumtur dhe të qeshur, të cilët në të...

Çfarë është depresioni i buzëqeshur dhe ç’duhet të dini për të

0
Nëse kërkoni në Instagram me hashtagun #faceofdepression, do të shihni qindra foto që tregojnë njerëz të lumtur dhe të qeshur, të cilët në të...

Të gjithë hani hudhra, por nuk e dini se çfarë i...

0
Të gjithë e dimë se është e shëndetshme, dhe tani është konfirmuar zyrtarisht. Ja çfarë është e gjitha. Organizata Botërore e Shëndetësisë kohët e...