Ibrahim Dresevic tregon pse zgjodhi Kosovën para Shqipërisë, Malit të Zi dhe Suedisë

0
40
blank
Gjigandi

Ibrahim Dresevic ka treguar arsyen pse ka zgjedhur të luajë për Kosovën para Shqipërisë, Suedisë dhe Malit të Zi, transmeton Gazeta Metro.

Para se të zgjodhte që të luante për Përfaqësuesen e Kosovës, Ibrahim Dresevic ka pasur……

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu