fbpx
14 C
Tirana
Monday, March 30, 2020
Ballina Etiketimet Lajme Sportive

Etiketim: Lajme Sportive

Haradinaj: Është sukses i federatës të bëhet nikoqire e organizimit të...

0
Kryeministri në largim, Ramush Haradinaj, është takuar sot me Presidentin e Federatës Europiane të Ping Pongut (ETTU)  Ronald Kramer dhe Kryetarin e Federatës së...

KOK nënshkruan marrëveshje sponsorizimi me Kompaninë “Toyota Kosova”

0
https://www.youtube.com/watch?v=MlpYLXxNb8g

KOK-u shënon Ditën Botërore të Televizionit, vitin e ardhshëm organizohet festivali...

0
Me rastin e shënimit të Ditës botërore të televizionit, KOK ka mbajtur takim me regjisorët, producentët, skenaristët dhe çdo zyrtarë tjetër të këtyre fushave,...

Rregulla e sjelljes në dojo

0
Ndonjëherë, për shkak të trajnimit të përditshëm, miqësia është keqkuptuar, është keqinterpretuar besimi ose thjesht janë injoruar rregullat e dojo-së. Reigisaho, ose rregulla e sjelljes...

Katastrofë në palestër, grushta dhe shufra hekuri kokës

0
Katastrofë në palestër, grushta dhe shufra hekuri kokës. Ky është momenti tronditës kur plas sherri midis disa burra në një palestër të cilët përdorin edhe...

Redi Jupi: Me një kombëtare, shqiptarët gjithmonë do të kualifikoheshin në...

0
Ish-futbollisti i Kombëtares Shqiptare të Futbollit, Redi Jupi ka thënë se Shqipëria është dobësuar shumë në momentin që Kosova është pranuar në UEFA dhe...

Berat Buzhala dhe Dritan Shakohoxha përplasen për kombëtare

0
Gazetari, Berat Buzhala, dhe drejtori i Supersport, Dritan Shakahoxha, kanë debatuar se kur do të duhej të bashkoheshin shqiptarët në një kombëtare. Shakahoxha ka thënë se...

U raportua se kishte humbur në Kosovë, zbulohet se ku u...

0
Tifozët e shumtë që erdhën nga Anglia në Kosovë për ta përcjellur ndeshjen e mbrëmshme ishin të mahnitur me pritjen që iu bë në...

Sokoli i komenton minifundet e vajzave në aeroport, Anita Haradinaj thotë...

0
Pritja e ngrohtë që iu bë futbollistëve dhe tifozëve anglez në Prishtinë, u komentua mjaft shumë edhe nga mediat e huaja, raporton Zëri.info. Por në...

Padova dhe Nona, kampionë 2019

0
Pas shtatë ditë garash të zhvilluara në Ulqin, ka përfundua Kampionati i 35-të Evropian ekipor në shah. Në këtë kampionat morën pjesë 524 shahsitë...