4.5 C
Tirana
E hënë, 6 Shkurt, 2023
Ballina Etiketimet Pse

Etiketim: pse

Këto janë arsyet pse adhuruesit e filmave horror janë më të...

0
Adhuruesit e filmave horror nuk janë si të gjithë ata që pëlqejnë filma të zakonshëm. Ata nuk preferojnë të shikojnë një film në gjendje...

Ja pse njerëzit nuk buzëqeshnin kurrë në fotot e vjetra

0
Nëse keni parë ndonjëherë një foto të vjetër, mund të keni vënë re se askush nuk duket se është duke buzëqeshur. A keni menduar...

Katër arsye pse nuk duhet t’i jepni fëmijës tuaj një celular

0
Ka shumë të ngjarë që fëmija juaj të insistojë t’i jepni atij një celular ose t’ju kërkojë tuajin. Një prind e di se çfarë është...

4 arsye përse femrat dehen më shpejt se meshkujt

0
Këto janë arsyet që shpjegojnë pse femrat i zë alkooli më shpejt se meshkujt: 1.Studimet tregojnë se femrat kanë më pak ujë në trupat e...

Pse jemi fiksuar pas Luizit, Kiarës, Oltës dhe gjithë “Big Brother-it”

0
Tashmë është fakt: “Big Brother VIP” është programi më i popullarizuar në Shqipëri. Banorët e edicionit të dytë të shtëpisë së famshme janë ndër...

Pse celulari mund të ndikojë seriozisht në lëkurën tuaj

0
A keni menduar se smartfoni juaj i preferuar mund të dëmtojë lëkurën tuaj? Sipas një studimi të kryer në vitin 2017, celularët kanë 10 herë...

Ja pse nuk duhet të spërkatni kurrë parfum në flokët tuaj

0
Mjafton pak parfum për t’ju bërë të ndiheni të sigurt në takimin e parë ose gjatë një interviste pune. Megjithatë, përdorimi i parfumit çdo...

“E kam nderuar kur ishte gjallë”/ Rivaldo tregon arsyen pse mungoi...

0
Ish-ylli brazilian, Rivaldo, ka treguar pse nuk mori pjesë në funeralin e Peles. Mesfushori në pension ishte një nga shumë futbollistë brazilianë që nuk...

Këta janë librat e ndaluar në burgje, zbuloni arsyet pse

0
Këta janë disa nga librat që të burgosurit e kanë të ndaluar t’i lexojnë – dhe pse Është fakt i vërtetuar tashmë se kultivimi i...

Arsyet se pse fëmijët tuaj nuk duhet ta anashkalojnë vaktin e...

0
Vendosja e rutinës së ngrënies së mëngjesit të shëndetshëm për fëmijët e tyre, për shumicën e prindërve është një sfidë. Jo rrallë fëmijët shfaqin...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS