23.5 C
Tirana
E diel, 2 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Tregon

Etiketim: tregon

E tregon për herë të parë/ Bora Zemani: Kemi ngelur pa...

0
Moderatorja Bora Zemani ka bërë një rrëfim si radhëherë për jetën e saj personale. Bora ka rrëfyer se periudha e fëmijërisë që ajo ka kaluar...

“1 javë nuk e lava faqen”/ Gazetari i njohur tregon takimin...

0
Gazetari dhe producenti Bledi Strakosha prej 30 vitesh vijon të jetë një figurë e dashur e publiku shqiptar. Ai e nisi karrierën në fushën...

Rritja e ‘çmendur’ e çmimeve/ Deputetja e PD tregon çfarë fshihet...

0
Deputetja e PD, Jorida Tabaku denoncon rritjen e çmimeve për ushqimet bazike, zarzavatet dhe mishin "në nivele stratosferike".Lidhur me nivelin ku ka arritur çmimi...

Atentati mafioz/ Haka tregon si iu ‘qepën’ pas autorët – dëshmitarët:...

0
I shpëtuar falë një mrekullie, nga një breshëri plumbash që e falën por vetëm njëri prej tyre  e kapi rikoshet në nofull, Marklen Haka...

Videoja e tradhtisë.; njeriu i afërt tregon shkaqet dhe pasojat e...

0
Ndarja e Shakirës dhe Gerard Piqué ka monopolizuar debatin mediatik sportiv kryesisht, duke habitur të gjithë botën. Me këtë rast, përmendet se këngëtarja kolumbiane...

Gazetari Koka tregon rastet se si vajzat e televizionit paguhen deri...

0
Disa nga bukuroshet e ekraneve shqiptare, ato që shihni çdo ditë në emisione, kanë lidhje me botën e krimit. Madje mjaft prej tyre kanë...
“Noizy do bëhesh vrasës”, Cllevio me lot në sy tregon se ka pësuar goditje në kokë

“Noizy do bëhesh vrasës”, Cllevio me lot në sy tregon se...

0
Ish-anëtari i grupit The Bloody Alboz (TBA), Kleviol Ahmet i njohur si Cllevio, ditën e djeshme (e hënë) u përfshi në një përleshje fizike...

Pse është trembur Saliu nga presidenti i zgjedhur rishtas Bajram Begaj!?/...

0
Dje Shqipëria zgjodhi president Bajram Begajn. Kundër kësaj kishte dalur Sali Berisha.Avokati Spartak Ngjela ka reaguar në lidhje me këtë duhet thënë se Berisha...

​Ministri Latifi tregon si transformohet shëndetësinë e Kosovës

0
Në kuadër të vizitave të të gjitha institucioneve shëndetësore të Kosovës dhe të gjitha njësive të Qendrës Klinike Universitare të Kosovës, ministri i Shëndetësisë...

Shenjat që tregon trupi kur nivelet e aciditetit janë të larta,...

0
Lëngjet e trupit kanë shumë acid në përbërjen e tyre. Acidi i tepërt mund të jetë i dëmshëm, kështu që për të parandaluar dëmtimin...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS