0.5 C
Tirana
E mërkurë, 8 Shkurt, 2023
Ballina Etiketimet Para

Etiketim: para

“Burri i Oltës ka paguar para që të fitojë ajo”/ Çfarë...

0
Fituesi i edicionit të dytë të Big Brother, Qetësori, ka komentuar ditën e sotme rrugëtimin e Luizit në BBVIP dhe krahasimet që janë bërë...

Nën hetim mjeku i spitalit të Durrësit/ Mori para në këmbim...

0
Një mjek i spitalit të Durrësit, me detyrë Teknik gjaku i cili ka marrë para nga një paciente në këmbim të transfuzionit të gjakut...

Katër rregulla të arta si të kurseni para këtë vit

0
  Sezoni i festave është sezoni i gëzimit, darkave familjare dhe harmonisë. Por gjithë këto festime janë lajm i keq për portofolin tuaj. Por ne...

EKSKLUZIVE/ Këmbë zhveshur drejt Berishës, pamjet e pa transmetuara më parë...

0
Publikohen momente të reja të sulmit të 31-vjecarit Gert Shehut kundrejt kreut të Partisë Demokratike, Sali Berishës. Ekskluzive për Abc24.al, 31-vjeçari shihet që në mënyrë...

Nëse doni të tërhiqni para, duhet të mbani këtë gjë në...

0
Feng Shui merret me aspekte të ndryshme dhe tërheqja e fatit dhe bollëkut është një nga temat më interesante. Nëse doni më shumë para,...

Akuza e fortë Sandër Lleshajt: Në ndërtimin e Portit të Durrësit...

0
Ish-ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, ka folur mbi ndërtimin e Portit të Durrësit, ku sipas tij, prioritet madhor duhet të jetë porti i madh...

Mënyra si të manifestosh para, për të mos patur kurrë probleme...

0
Duke hequr dorë nga versioni i vjetër i vetes Gjithçka ka të bëjë me mendësinë! Nëse ti mendon se je i/e pasur dhe sillesh si...

Dhuna ndaj të moshuarës, dalin para gjykatës infermieret

0
Tre infermieret e dyshuara për dhunën ndaj të moshuarës kanë dalë para gjykatës. Keqtrajtimi i të moshuarës në qendrën “Orenda” në Pejë ka tronditur opinionin...

Familjet shqiptare nuk kanë para, shpenzimet u rritën vetëm 1.3% në...

0
Një familje ka shpenzuar mesatarisht vetëm 1.3% më shumë në 2021, sesa një vit më parë, ndërkohë që rritja e çmimeve ka qenë më...

Akuzohen për shpërdorim detyre, dalin para gjykatës 18 punonjësit e burgut...

0
Seanca për vlersimin e masave të sigurisë ndaj 18 punonjësve të burgjeve të Fierit ka nisur ditën e sotme. Ndaj punonjësve rëndojnë akuzat për shpërdorim...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS