‘Ethe’ para derbit, tifozët e Tiranës nisen drejt “Air Albania”

0
Gjigandi

Është koha e derbit.

Të gjithë kanë lënë punën dhe të gjitha obligimet që kanë, pasi Tirana dhe Partizani do të përballen me njëra tjetrën në një ndeshje ndoshta jo vendimtare për titullin kampion, por ky takim mund të rezultojë mjaft i rëndësishëm në fund të kampionatit.

Tifozëria e bardhebluve ka nisur marshimin drejt stadiumit Air Albania. Edhe pse jemi 2 orë përpara vërshëllimës së arbitrit për fillimin e “betejës”, lojtari i 12-të i Tiranës e ka parë të arsyeshme të niset më herët. Ndeshja fillon në orën 19.00.

RonaTyra

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu